Plzeň, Dvojboj 2018 - Mistrovství České republiky hry Plamen 2018

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  https://www.dh.cz/
Kdy: 05. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Andrea Dopitová
Telefon:  +420 606 757 843
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Skuteč Leona Novotná CR 18,18 18,54 18,18
2.  Karlinky Johanka Novotná LI 18,26 18,26 NP
3.  Bystřice nad Úhlavou Šárka Hájková KT 18,38 18,57 18,38
4.  Mezirolí Adriana Petriková KV 18,57 NP 18,57
5.  Kojetice Veronika Navrátilová TR 18,76 18,85 18,76
6.  Pačlavice Klára Vdolečková KM 18,94 NP 18,94
7.  Tuhaň Johanka Vaculíková ME 19,31 19,31 NP
8.  Milenovice Marie Furstová PI 19,61 19,61 19,72
9.  Rokytnice v Orlických horách Alice Horáková RK 19,63 19,63 19,94
10.  Kobylí Michaela Mikulicová BV 19,68 20,24 19,68
11.  Markvartovice Karolína Horčičková OP 19,74 19,74 23,08
12.  Dolní Měcholupy Klára Popsimovová AB 20,60 20,60 NP
13.  Trusovice Michaela Wildungová SY 20,68 20,68 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kvasejovice Lucie Pomahačová BN 17,28 17,62 17,28
2.  Dešenice Lucie Ledvinová KT 17,46 17,86 17,46
3.  Dobrá Voda u Hořic Apolena Kasalová JC 17,83 17,83 NP
4.  Horní Lukavice Zuzana Haufová PJ 17,96 18,10 17,96
5.  Hovězí Michaela Dukátová VS 18,21 18,46 18,21
6.  Žlutice Štěpánka Horská KV 18,29 18,29 18,35
7.  Křešice Klára Hudcová LT 18,34 18,78 18,34
8.  Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová CB 18,61 18,61 18,72
9.  Staré Heřminovy Ester Žišková BR 18,62 18,82 18,62
10.  Frýdlant Nikola Nováková LI 18,82 19,04 18,82
11.  Česká Metuje Klára Svědíková NA 18,91 18,91 29,12
12.  Bořitov Simona Páralová BK 18,99 18,99 19,04
13.  Opatovice Tereza Kostruchová PR 19,21 19,21 19,37
14.  Dolní Měcholupy Alena Kašpárková AB 19,90 19,90 NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žernovník Eva Kašparcová BK 17,38 17,90 17,38
2.  Kvasejovice Klára Hulínská BN 17,60 17,69 17,60
3.  Klenová Natálie Presslová KT 17,70 17,70 17,96
4.  Slepotice Petra Kaplanová PA 17,84 17,84 17,90
5.  Chrášťany Veronika Kalinová LT 18,07 18,36 18,07
6.  Křešice Tereza Opavová LT 18,40 18,78 18,40
7.  Skalice Natálie Bojková FM 18,55 18,67 18,55
8.  Hovězí Nikola Orságová VS 18,62 18,76 18,62
9.  Hajnice Natálie Langerová TU 18,64 18,69 18,64
10.  Radimovice Anna Rozkovcová LI 18,94 19,16 18,94
11.  Česká Bělá Kristýna Parkanová HB 19,00 NP 19,00
12.  Sudkov Veronika Barčíková SU 19,32 19,61 19,32
13.  Křižovatka Nikola Šmatová CH 19,34 19,34 19,41

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší dvojboj

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Struhařov Martin Šourek PH 16,03 16,50 16,03
2.  Skuteč Lukáš Flégr CR 16,23 16,23 NP
3.  Býškovice Jakub Mikulík PR 16,45 16,45 NP
4.  Oznice Martin Gerža VS 16,48 16,69 16,48
5.  Lučany nad Nisou Matěj Šruma JN 17,11 17,22 17,11
6.  Bystřice nad Úhlavou Marek Šota KT 17,58 17,58 NP
7.  Kobeřice u Brna Martin Kamenský VY 17,64 17,64 23,40
8.  Slapy Štěpán Hach TA 17,65 17,75 17,65
9.  Bochov Ondřej Klaban KV 17,77 17,77 NP
10.  Kyjovice Filip Němec OP 17,81 17,81 NP
11.  Vědomice Zdeněk Sazeček LT 17,97 18,40 17,97
11.  Dolní Měcholupy Michal Popsimov AB 17,97 18,70 17,97
13.  Lhotky Sport Jiří Dobrovolný ZR 18,43 18,43 19,44
14.  Velichovky Aleš Stradiot NA 19,75 19,75 21,43

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední dvojboj

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dobřany Jan Šváb PJ 15,33 25,99 15,33
2.  Moravský Beroun Jiří Červinka BR 15,58 15,58 15,60
3.  Teplá Filip Hemza KV 15,60 15,60 NP
4.  Francova Lhota Marek Šuta VS 15,73 15,73 25,63
5.  Hájov Richard Matula NJ 15,81 15,81 NP
6.  Bořitov Patrik Fojt BK 15,82 16,50 15,82
7.  Kly-Větrušice Dominik Andrée ME 16,22 16,85 16,22
7.  Poniklá Vojtěch Holubec SM 16,22 16,58 16,22
9.  Otín Ivo Březka KT 16,24 21,81 16,24
10.  Letňany Vojtěch Hospodka AB 16,47 16,57 16,47
11.  Dolní Bukovsko Daniel Klouček CB 16,63 16,63 16,65
12.  Běloves David Hoffman NA 16,64 16,64 NP
13.  Křešice Radek Sibera LT 17,48 22,85 17,48
14.  Skuteč Lukáš Bubeníček CR 24,75 NP 24,75

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší dvojboj

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jetřichovec Lukáš Míka PE 15,08 15,08 NP
2.  Býškovice Lukáš Lesák PR 15,48 15,48 NP
3.  Záříčí Alexandros Belis KM 16,08 16,30 16,08
4.  Doubek Tomáš Sirotek PH 16,11 16,11 16,33
5.  Fulnek Richard Navrátil NJ 16,33 16,33 NP
6.  Milenovice Martin Sháněl PI 16,62 16,62 NP
7.  Svatý Jiří Daniel Horníček UO 16,72 16,79 16,72
8.  Petrovice Jiří Plíhal TR 16,81 21,85 16,81
9.  Obrnice Oldřich Žítek MO 16,88 16,88 NP
10.  Hajnice Matěj Vojtěch TU 17,08 17,08 NP
11.  Horní Měcholupy Šimon Kučera AB 17,18 17,60 17,18
12.  Vilémovice Jan Nesvadba BK 17,39 17,61 17,39
13.  Jáchymov František Trefný KV 19,73 19,73 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře