Plzeň, Běh na 100 m 2018 - Mistrovství České republiky hry Plamen 2018

Liga: Mistrovství republiky v požárním sportu
Stránky pořadatele:  https://www.dh.cz/
Kdy: 04. 07. 2018 14:00
Kontakt:   Andrea Dopitová
Telefon:  +420 606 757 843
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bystřice nad Úhlavou Šárka Hájková KT 18,64 18,64 19,73
2.  Pačlavice Klára Vdolečková KM 18,75 18,75 26,52
3.  Kojetice Veronika Navrátilová TR 19,06 19,06 19,52
4.  Skuteč Leona Novotná CR 19,10 19,10 19,35
5.  Mezirolí Adriana Petriková KV 19,55 20,06 19,55
6.  Markvartovice Karolína Horčičková OP 19,65 19,65 20,58
7.  Kobylí Michaela Mikulicová BV 20,11 20,39 20,11
8.  Milenovice Marie Fürstová PI 20,12 20,12 20,61
9.  Karlinky Johanka Novotná LI 20,72 20,72 23,21
10.  Dolní Měcholupy Klára Popsimovová AB 20,79 20,79 20,79
11.  Trusovice Michaela Wildungová SY 21,20 21,20 21,91
12.  Rokytnice v Orlických horách Alice Horáková RK 21,63 21,63 36,41
13.  Klapý Blanka Nagyová LT 21,67 22,38 21,67
14.  Tuhaň Johanka Vaculíková ME 22,62 33,22 22,62

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dešenice Lucie Ledvinová KT 17,56 18,25 17,56
2.  Dobrá Voda u Hořic Apolena Kasalová JC 17,62 17,62 NP
3.  Kvasejovice Lucie Pomahačová BN 17,74 17,74 17,87
4.  Žlutice Štěpánka Horská KV 17,81 18,30 17,81
5.  Staré Heřminovy Ester Žišková BR 18,34 NP 18,34
6.  Horní Lukavice Zuzana Haufová PJ 18,40 18,91 18,40
7.  Dolní Bukovsko Pavlína Nekolová CB 18,85 18,85 22,14
8.  Česká Metuje Klára Svědíková NA 18,94 19,18 18,94
9.  Frýdlant Nikola Nováková LI 18,94 19,78 18,94
10.  Opatovice Tereza Kostruchová PR 19,43 23,21 19,43
11.  Bořitov Simona Páralová BK 19,45 19,56 19,45
12.  Křešice Klára Hudcová LT 19,67 23,44 19,67
13.  Hovězí Michaela Dukátová VS 20,07 20,07 23,37
14.  Dolní Měcholupy Alena Kašpárková AB 20,67 20,67 21,94

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kvasejovice Klára Hulínská BN 17,71 17,71 20,99
2.  Žernovník Eva Kašparcová BK 17,81 17,81 17,97
3.  Slepotice Petra Kaplanová PA 18,11 18,11 23,79
4.  Křešice Tereza Opavová LT 18,70 18,77 18,70
5.  Hajnice Natálie Langerová TU 18,72 18,72 27,63
6.  Chrášťany Veronika Kalinová LT 18,76 18,76 23,41
7.  Hovězí Nikola Orságová VS 18,90 19,84 18,90
8.  Česká Bělá Kristýna Parkanová HB 19,13 NP 19,13
9.  Klenová Natálie Presslová KT 19,58 21,89 19,58
10.  Křižovatka Nikola Šmatová CH 19,74 19,74 19,81
11.  Skalice Natálie Bojková FM 19,79 19,79 36,06
12.  Radimovice Anna Rozkovcová LI 19,85 19,85 19,85
13.  Letňany Tereza Dolejšová AB 19,92 19,92 22,29
14.  Sudkov Veronika Barčíková SU 20,54 22,89 20,54

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Struhařov Martin Šourek PH 17,65 20,95 17,65
2.  Býškovice Jakub Mikulík PR 17,81 18,36 17,81
3.  Oznice Martin Gerža VS 18,26 18,26 NP
4.  Skuteč Lukáš Flégr CR 18,31 18,31 NP
5.  Kyjovice Filip Němec OP 18,36 25,45 18,36
6.  Lučany nad Nisou Matěj Šruma JN 18,54 18,54 18,91
7.  Bochov Ondřej Klaban KV 18,88 22,92 18,88
8.  Kobeřice u Brna Martin Kamenský VY 18,91 18,91 25,67
9.  Vědomice Zdeněk Sazeček LT 18,93 20,74 18,93
10.  Slapy Štěpán Hach TA 19,38 22,18 19,38
11.  Bystřice nad Úhlavou Marek Šota KT 19,61 19,70 19,61
12.  Dolní Měcholupy Michal Popsimov AB 19,65 24,20 19,65
13.  Lhotky Sport Jiří Dobrovolný ZR 19,68 19,68 26,15
14.  Velichovky Aleš Stradiot NA 21,17 23,84 21,17

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dobřany Jan Šváb PJ 16,07 16,76 16,07
2.  Moravský Beroun Jiří Červinka BR 16,40 16,40 22,49
3.  Skuteč Lukáš Bubeníček CR 16,57 17,65 16,57
4.  Teplá Filip Hemza KV 16,81 19,87 16,81
5.  Dolní Bukovsko Daniel Klouček CB 17,37 17,37 17,46
6.  Francova Lhota Marek Šuta VS 17,47 17,47 25,97
7.  Otín Ivo Březka KT 17,63 17,63 22,30
8.  Letňany Vojtěch Hospodka AB 17,83 18,27 17,83
9.  Běloves David Hoffman NA 17,85 17,85 21,18
10.  Hájov Richard Matula NJ 18,13 18,13 NP
11.  Poniklá Vojtěch Holubec SM 18,15 18,72 18,15
12.  Křešice Radek Sibera LT 18,38 18,38 22,61
13.  Bořitov Patrik Fojt BK 19,03 20,00 19,03
14.  Kly-Větrušice Dominik Andrée ME 24,18 24,18 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jetřichovec Lukáš Míka PE 16,94 16,94 NP
2.  Býškovice Lukáš Lesák PR 17,16 17,16 NP
3.  Doubek Tomáš Sirotek PH 17,67 18,38 17,67
4.  Fulnek Richard Navrátil NJ 17,91 17,91 27,02
5.  Obrnice Oldřich Žítek MO 18,22 18,22 NP
6.  Petrovice Jiří Plíhal TR 18,27 NP 18,27
7.  Svatý Jiří Daniel Horníček UO 18,92 18,92 28,25
8.  Milenovice Martin Sháněl PI 19,52 27,88 19,52
9.  Záříčí Alexandros Belis KM 19,54 19,59 19,54
10.  Hajnice Matěj Vojtěch TU 19,84 NP 19,84
11.  Vilémovice Jan Nesvadba BK 19,90 22,86 19,90
12.  Hradec Lukáš Snášel PJ 20,27 37,43 20,27
13.  Horní Měcholupy Šimon Kučera AB 20,93 NP 20,93
14.  Jáchymov František Trefný KV 21,10 NP 21,10

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře