Plzeň Košutka - věž 2015 - XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 05. 2015 09:00
Kontakt:   jan.kolar@hzspk.cz
Telefon:  950 331 164
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec

Mapa

Zvětšit mapu


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  * 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje - 13,89 13,97 13,89
2.  * 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava - 14,03 NP 14,03
3.  * 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram - 14,65 149,00 14,65
4.  * 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava - 14,68 22,63 14,68
5.  * 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava - 14,72 14,72 15,01
6.  * 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice - 14,81 16,10 14,81
7.  * 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň - 14,86 15,09 14,86
7.  * 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad - 14,86 15,81 14,86
9.  * 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava - 14,88 15,03 14,88
10.  * 87. Stuchlík Martin - HZS Kraje Vysočina - 14,89 14,89 NP
11.  * 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná - 14,93 15,55 14,93
12.  * 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje - 14,98 14,98 15,15
13.  * 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy - 15,02 15,83 15,02
14.  * 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň - 15,12 16,33 15,12
15.  * 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava - 15,15 15,15 15,40
16.  * 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje - 15,28 15,28 15,50
17.  * 26. Šuba Radek - HZS Zlínského kraje - 15,29 15,38 15,29
18.  * 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň - 15,33 15,54 15,33
19.  * 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí - 15,34 18,54 15,34
20.  * 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice - 15,35 15,35 16,65
21.  * 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná - 15,48 15,48 18,50
22.  * 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň - 15,61 15,74 15,61
23.  * 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina - 15,64 16,22 15,64
24.  * 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje - 15,71 16,04 15,71
25.  * 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje - 15,75 16,30 15,75
26.  * 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora - 15,77 15,77 15,80
27.  * 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje - 15,88 16,00 15,88
28.  * 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň - 15,90 15,90 16,80
29.  * 70. Vitko Peter - ZHaZ Poprad - 15,92 16,47 15,92
30.  * 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí - 15,95 15,97 15,95
31.  * 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín - 16,03 17,52 16,03
32.  * 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje - 16,26 16,40 16,26
33.  * 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje - 16,27 17,53 16,27
34.  * 58. Mikyska Václav - HZS SŽDC Česká Třebová - 16,30 16,75 16,30
35.  * 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje - 16,45 17,21 16,45
36.  * 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje - 16,50 16,50 NP
37.  * 69. Bia Marek - ÚO Přerov - 16,65 17,22 16,65
38.  * 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje - 16,68 16,97 16,68
39.  * 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň - 16,78 16,78 NP
40.  * 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje - 16,93 17,33 16,93
41.  * 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň - 17,01 17,01 17,22
41.  * 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná - 17,01 17,01 17,39
43.  * 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora - 17,11 17,89 17,11
44.  * 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná - 17,18 19,82 17,18
44.  * 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje - 17,18 17,18 NP
46.  * 24. Khýr Lukáš - HZS Ústeckého kraje - 17,27 17,27 17,46
47.  * 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora - 17,45 18,28 17,45
48.  * 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy - 17,56 17,56 17,88
49.  * 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň - 17,62 17,62 18,97
50.  * 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje - 17,98 17,98 NP
51.  * 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun - 18,02 18,02 18,37
52.  * 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou - 18,08 19,66 18,08
52.  * 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje - 18,08 18,08 18,49
54.  * 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň - 18,13 22,88 18,13
55.  * 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice - 18,32 20,08 18,32
56.  * 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy - 18,33 18,33 22,00
57.  * 91. Havel Michal - HZS SŽDC Plzeň - 18,34 19,30 18,34
58.  * 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje - 18,43 18,43 NP
59.  * 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje - 18,45 18,45 19,47
60.  * 37. Bečvář Michal - ÚO Domažlice - 18,46 18,46 20,15
61.  * 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun - 18,48 18,48 18,61
62.  * 66. Langer Petr - HZS MSK - ÚO Karviná - 18,52 18,52 19,29
63.  * 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje - 18,57 18,57 18,90
64.  * 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí - 18,71 20,22 18,71
65.  * 51. Kváč David - ÚO Domažlice - 18,82 18,82 20,43
66.  * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová - 18,86 18,86 -
67.  * 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov - 19,00 19,00 20,34
68.  * 30. Hrubeš Pavel - HZS Ústeckého kraje - 19,08 19,08 NP
69.  * 94. Buchta Josef - ÚO Přerov - 19,36 19,36 NP
70.  * 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje - 20,31 20,31 23,84
71.  * 27. Kolínek Petr - HZS Jihomoravského kraje - 20,33 21,26 20,33
72.  * 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje - 20,38 22,00 20,38
73.  * 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje - 20,45 20,45 21,10
74.  * 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová - 20,64 20,64 NP
75.  * 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice - 20,75 20,75 21,23
76.  * 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí - 20,82 20,82 20,86
77.  * 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná - 20,99 21,10 20,99
78.  * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová - 21,23 DSQ 21,23
79.  * 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje - 21,75 21,75 22,25
80.  * 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje - 22,26 22,26 23,93
81.  * 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek - 24,97 24,97 NP
82.  * 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy - 25,45 25,45 NP
83.  * 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje - 26,69 27,33 26,69
84.  * 108. Juřička Jan - SDH Luká - 27,21 27,21 34,06
85.  * 41. Dvořák Michal - HZS Královéhradeckého kraje - 31,72 31,72 NP
86.  * 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice - 34,07 34,07 NP
87.  * 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje - 36,02 36,02 39,51
88.  * 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice - 37,58 46,97 37,58
89.  * 105. Bukovský Marek - SDH Útušice - DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
Kdy Kde Liga


Komentáře