Plzeň.Košutka 2014 - XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 23. 05. 2014 07:00
Kontakt:   jan.kolar@hzspk.cz
Telefon:  950 331 164
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS věž

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava Bezruč Kamil OV 13,88 - -
2.  Ostrava Ryl Karel OV 14,14 - -
3.  Ostrava Maňas Pavel OV 14,47 - -
4.  Ostrava Krpec Pavel OV 14,76 - -
5.  České Budějovice Ježek Jan CB 14,88 - -
6.  Plzeň - město Harasimovič Jindřich PM 14,89 - -
7.  Plzeň - město Provazník Martin PM 14,93 - -
8.  Praha Jan Hopp AB 15,03 - -
9.  Hradec Králové Novotný Václav HK 15,16 - -
10.  Hradec Králové Paulíček Jakub HK 15,20 - -
11.  Plzeň - město Hůla Jan PM 15,29 - -
12.  Zlín Marek Tykal ZL 15,38 - -
13.  Plzeň - město Roháč Martin PM 15,40 - -
14.  Domaželice Hrdlička Jaroslav PR 15,45 - -
15.  Brno Zhoř Jaroslav BM 15,49 - -
16.  Plzeň - město Žák Vlastimil PM 15,50 - -
17.  Zlín Radek Šuba ZL 15,51 - -
18.  České Budějovice Radim Švehla CB 15,62 - -
19.  Jihlava Fila Vojtěch JI 15,64 - -
20.  Karviná Motyka Jiří KA 15,70 - -
21.  Praha Tůma Milan AB 15,79 - -
22.  Karviná Langer Petr KA 15,82 - -
23.  Plzeň - město Hospr Tomáš PM 15,83 - -
25.  Hradec Králové Paulíček Stanislav HK 15,94 - -
26.  Karviná Hrbáč Adam KA 15,95 - -
27.  Liberec Martin Kulhavý LI 16,01 - -
28.  Domaželice Netrval Milan PR 16,18 - -
29.  Ústí nad Orlicí Flach Lukáš UO 16,24 - -
30.  Praha Vlach Josef AB 16,26 - -
31.  Přerov Václav Blažek PR 16,39 - -
32.  Žebnice Bulín Michal PS 16,40 - -
33.  Těškovice Šimon Kudrna OP 16,45 - -
34.  Plzeň - město Pavlíček Pavel PM 16,47 - -
35.  České Budějovice Michal Černovský CB 16,52 - -
36.  Jihlava Čekal Michal JI 16,53 - -
37.  Bystřice nad Úhlavou Grassl Petr KT 16,54 - -
38.  Jihlava Stuchlík Martin JI 16,62 - -
39.  Ostrava Dopirák David OV 16,66 - -
40.  Zlín Pavel Abrhám ZL 16,67 - -
41.  Plzeň - město Matoušek Alexander PM 16,68 - -
42.  Karviná Gryč Jakub KA 16,71 - -
43.  České Budějovice Pěnča Ivan CB 16,73 - -
44.  Valašské Meziříčí Kunovský František VS 16,74 - -
45.  Zbožnov Lidmila Martin CR 16,75 - -
46.  Jihlava Navrkal Luboš JI 16,76 - -
47.  České Budějovice Milan Čada CB 16,77 - -
48.  Zlín Petr Kyněra ZL 16,78 - -
49.  Bochov Daniel Buxbaum KV 16,79 - -
50.  Zlín Marek Pavelka ZL 16,87 - -
51.  Karviná Dal Marcel KA 16,91 - -
52.  České Budějovice Pavel Janů CB 16,92 - -
53.  Těškovice Matěj Krayzel OP 16,93 - -
54.  Ostrava Arvai Jakub OV 16,94 - -
55.  Praha Říha Václav AB 17,00 - -
56.  Jihlava Ryšavý Vilém JI 17,01 - -
57.  Ústí nad Orlicí Stárek Ladislav UO 17,04 - -
58.  Hradec Králové Mařan Petr HK 17,07 - -
59.  Zlín František Omelka ZL 17,08 - -
60.  Karviná Sikora David KA 17,14 - -
61.  České Budějovice Miroslav Ferdan CB 17,22 - -
62.  Praha Říha Pavel AB 17,34 - -
63.  Olomouc Zbyňek Hradil OL 17,35 - -
64.  Plzeň - město Herian Jiří PM 17,36 - -
65.  Zlín Martin Šesták ZL 17,37 - -
66.  Zličín Luděk Otýpka AB 17,56 - -
67.  Ústí nad Orlicí Khýr Lukáš UO 17,60 - -
68.  Přerov Josef Buchta PR 17,74 - -
69.  Plzeň - město Sloup Pavel PM 17,83 - -
71.  Česká Třebová Moravec Jan UO 17,84 - -
72.  Karviná Gryč Martin KA 18,11 - -
73.  Brno Bílek Martin BM 18,19 - -
74.  Brno Čech Radim BM 18,24 - -
75.  Jihlava Slatinský Petr JI 18,29 - -
76.  Praha Novotný Lukáš AB 18,32 - -
77.  Brno Ostrý Zbyněk BM 18,48 - -
78.  Praha Mayer Pavel AB 18,54 - -
79.  Ústí nad Orlicí Hrubeš Pavel UO 18,56 - -
80.  Hradec Králové Ondřej Horych HK 18,65 - -
82.  Praha Šída Michal AB 18,79 - -
83.  Brno Kadara Josef BM 18,90 - -
84.  Plzeň - město Kozel František PM 18,95 - -
85.  České Budějovice Stanislav Šmíd CB 18,98 - -
86.  Mistřovice Adam Duda KA 19,02 - -
87.  Ústí nad Orlicí Matějka jan UO 19,06 - -
88.  Ostrava Vondra Adam OV 19,18 - -
89.  Česká Třebová Tomeš Kamil UO 19,46 - -
90.  Brno Kubík František BM 19,48 - -
91.  Kunovice Jakub Těšický UH 19,50 - -
92.  Ústí nad Labem Šeiner Václav UL 19,57 - -
93.  Ústí nad Labem Pěkný Jakub UL 19,91 - -
94.  Zlín Petr Kuchařík ZL 19,98 - -
95.  Liberec Zdeněk Jirouš LI 20,22 - -
96.  Ústí nad Labem Dvořák Miroslav UL 20,49 - -
97.  Domaželice Dopirák Radek PR 21,15 - -
98.  Jihlava Klimeš Martin JI 21,27 - -
99.  Brno Hofírek Michal BM 21,57 - -
100.  Praha Daněk Tomáš AB 21,60 - -
101.  Žebnice Soukup Dominik PS 21,74 - -
102.  Přerov Jan Klimecký PR 23,78 - -
103.  Praha Vysloužil Miloš AB 23,80 - -
104.  Česká Třebová Kacálek Jaroslav UO 23,96 - -
105.  Juřinka Jaromír Burda VS 24,06 - -
106.  Praha Vonšovský Radim AB 24,30 - -
107.  Zlín Ondřej Soukeník ZL 24,32 - -
108.  Luká Jan Juřička OL 28,40 - -
108.  Ústí nad Orlicí Kristejn David UO 28,40 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Břehy MB--25,312007/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
2. Písková Lhota NB--26,202007/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
3. Kvasiny RK--26,912007/09/16 PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/14 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/15 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2007/09/16 Plzeň, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2012/05/26 Plzeň - Košutka, Plzeňská stovka 2012
ČP
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/23 Plzeň.Košutka, XXV. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2014/05/31 Plzeň, Městský stadion, Krajské kolo dorostu
-
2015/05/29 Plzeň Košutka - věž, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2016/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriál Vendulky Fránové 2016
-
2018/05/12 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
-
2018/07/01 Plzeň, ZPV, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štaf. dvojic, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, Štafeta CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/02 Plzeň, útok CTIF, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Štafeta 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, PÚ Plamen, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/03 Plzeň, Běh na 60 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, Běh na 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/04 Plzeň, družstev 100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, 4x100 m, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Dvojboj, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2018/07/05 Plzeň, Požární útok, Mistrovství České republiky hry Plamen 2018
MČR
2019/05/11 Plzeň - stanice HZS Košutka, Memoriál Vendulky Fránové
FSCR
2019/06/23 Stadion města Plzně, Krajské kolo dorostu
CHL
Kdy Kde Liga


Komentáře