Třeština (SU) 2022 - ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Kdy: 17. 09. 2022 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 15,20 14,85 15,20
2.  Janovice BR 15,50 14,88 15,50
3.  Měrotín OL 15,69 15,66 15,69
4.  Bílovice C PV 15,89 15,55 15,89
5.  Kožušany OL 16,20 15,42 16,20
6.  Starý Jičín NJ 16,33 15,63 16,33
7.  Měrotín B OL 16,48 16,48 16,40
8.  Ludéřov OL 16,49 15,37 16,49
9.  Nenakonice OL 16,50 15,37 16,50
10.  Těšetice Tyfočáci OL 16,73 16,73 16,34
11.  Velká (Hranice III) PR 16,73 16,73 15,99
12.  Ráječek SU 16,99 15,67 16,99
13.  Třeština SU 17,05 15,69 17,05
14.  Vrchoslavice PV 17,19 15,61 17,19
15.  Náměšť na Hané OL 17,36 15,84 17,36
16.  Velké Kunětice JE 17,52 17,42 17,52
17.  Plumlov PV 17,84 17,84 15,92
18.  Bezděčí u Trnávky SY 18,02 16,47 18,02
19.  Cholina OL 18,27 16,21 18,27
20.  Tršice OL 18,60 17,46 18,60
21.  Tošodry fire team NJ 19,28 16,78 19,28
22.  Chořelice OL 19,45 17,91 19,45
23.  Plinkout OL 19,64 19,59 19,64
24.  Přáslavice OL 19,78 19,78 19,71
25.  Brníčko SU 19,94 19,94 19,83
26.  Olšany u Prostějova PV 20,04 18,56 20,04
27.  Velká Bystřice OL 20,23 20,23 15,52
28.  Kobeřice PV 20,38 20,38 19,50
29.  Dolní Studénky SU 20,63 20,63 20,02
30.  Bludov SU 22,02 22,02 15,99
31.  Krasice - Prostějov PV 22,99 22,99 20,55
32.  Hrabová SU 23,31 22,43 23,31
33.  Otinoves PV 25,26 25,26 24,96
34.  Nová Dědina OL 27,08 17,92 27,08
35.  Nový Malín SU 29,51 24,70 29,51
36.  Křenovice PR NP NP NP
36.  Mladeč OL NP NP NP
36.  Kosov SU NP 16,93 15,41
36.  Sobotín SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Plumlov PV 17,22 16,87 17,22
2.  Měrotín OL 18,13 17,41 18,13
3.  Hrabišín SU 18,39 17,55 18,39
4.  Haňovice OL 18,87 18,87 18,59
5.  Odry NJ 18,93 18,44 18,93
6.  Vojnice OL 19,24 19,22 19,24
7.  Dolní Libina SU 19,29 18,42 19,29
8.  Cholina OL 19,77 18,65 19,77
9.  Dub nad Moravou OL 19,93 19,93 19,50
10.  Pavlov SU 20,17 20,17 19,19
11.  Bílovice PV 20,47 20,47 20,13
12.  Soběsuky B PV 20,78 20,78 20,01
13.  Blatec OL 20,80 20,67 20,80
14.  Krasice - Prostějov (J)elita PV 21,52 20,97 21,52
15.  Soběsuky A PV 22,40 21,73 22,40
16.  Světlá Hora BR 22,44 22,44 20,57
17.  Bezděčí u Trnávky SY 24,87 24,87 23,12
18.  Tršice OL 24,91 24,91 23,68
19.  Šumvald OL 24,93 22,93 24,93
20.  Maršíkov SU 29,73 29,73 29,27
21.  Nová Dědina OL 32,23 19,96 32,23
22.  Náměšť na Hané OL 38,67 36,65 38,67
23.  Nový Malín SU NP NP NP
23.  Velký Týnec OL NP 20,21 21,29

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín BOL16,4816,4016,482022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,3716,4916,492022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL15,3716,5016,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velká (Hranice III) PR16,7315,9916,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Těšetice TyfočáciOL16,7316,3416,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice C UO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pavlov SU18,3118,1018,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hrabišín SU17,5518,3918,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká (Hranice III) - Muži

16,73https://youtu.be/oNASmWDpxug Ondřej Hlavinka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře