Třeština (SU) 2019 - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Kdy: 21. 09. 2019 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabůvka PR 14,26 14,24 14,26
2.  Čechy pod Kosířem PV 14,84 14,84 14,84
3.  Bílovice PV 15,30 15,30 14,84
4.  Měrotín OL 15,34 15,34 15,06
5.  Ráječek SU 15,63 14,77 15,63
6.  Cholina OL 16,05 16,05 16,05
7.  Olšany u Prostějova PV 16,07 15,84 16,07
8.  Olešnice X OL 16,09 16,06 16,09
9.  Kosov SU 16,79 15,89 16,79
10.  Kožušany OL 16,80 16,80 15,91
11.  Leskovec nad Moravicí BR 16,89 16,89 15,73
12.  Dolany OL 16,93 16,93 15,84
13.  Dolní Libina SU 17,00 16,31 17,00
14.  Dolní Studénky SU 17,14 17,14 16,73
15.  Ratiboř VS 17,28 17,28 14,63
16.  Lukov ZL 17,32 16,60 17,32
17.  Sobotín SU 17,50 17,28 17,50
18.  Ludéřov OL 17,71 17,71 14,49
19.  Studnice CR 17,74 17,55 17,74
20.  Myslechovice OL 17,83 17,83 17,14
21.  Bludov II SU 18,30 18,30 17,11
22.  Třeština SU 18,44 17,50 18,44
23.  Otinoves PV 18,49 17,53 18,49
24.  Lešná VS 18,57 18,34 18,57
25.  Radíkov OL 20,33 16,29 20,33
26.  Bludov I SU 21,47 21,47 19,68
27.  Vojnice OL 23,17 22,49 23,17
28.  Chořelice OL 24,05 23,56 24,05
29.  Velká Bystřice OL 27,25 15,93 27,25
30.  Grygov OL 30,91 19,99 30,91
31.  Janovice BR NP NP NP
31.  Bílý Potok JE NP NP NP
31.  Štíty SU NP NP NP
31.  Čelechovice na Hané PV NP NP NP
31.  Nemile SU NP NP NP
31.  Pavlov-výběr SU NP NP NP
31.  Zábřeh SU NP NP NP
31.  Bezděčí u Trnávky SY NP NP NP
31.  Niva PV NP NP NP
31.  Kokory PR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,49 17,49 17,15
2.  Pavlov SU 17,50 17,50 17,31
3.  Lesnice SU 18,74 18,74 18,59
4.  Velký Týnec OL 19,19 19,19 18,80
5.  Krasice - Prostějov PV 19,99 19,99 17,75
6.  Maršíkov SU 20,16 19,64 20,16
7.  Olešnice OL 20,36 19,06 20,36
8.  Dub nad Moravou OL 20,37 20,35 20,37
9.  Bezděčí u Trnávky SY 22,10 22,10 20,22
10.  Mladeč OL 22,48 23,14 22,48
11.  Blatec OL 23,74 20,24 23,74
12.  Kosov SU 26,61 26,61 24,37
13.  Bílovice B PV 39,52 37,64 39,52
14.  Cholina OL NP NP NP
14.  Vojnice OL NP NP NP
14.  Kožušany OL NP NP NP
14.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
14.  Haňovice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Kunětice JE16,8316,7716,832021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dolní Libina SU17,2216,5717,222021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OL17,4017,3417,402021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Brníčko SU17,4717,1517,472021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Měrotín OL18,3918,7418,742021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hrabišín SU19,0218,3719,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Světlá Hora BR19,1519,2719,272021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Cholina OL19,2719,5319,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Blatec OL19,6819,6019,682021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bezděčí u Trnávky SY18,8019,8119,812021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Krasice - Prostějov PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pavlov SU19,3820,0220,022021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kožušany OL20,0419,8120,042021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Senetářov BK20,2120,0420,212021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Šumvald OL20,5220,3320,522021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Přáslavice OLNPNPNP2021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Čechy pod Kosířem - Muži

14,84https://youtu.be/aLmsLnx7prc Jan Menšík
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře