Třeština (SU) 2023 - ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Kdy: 16. 09. 2023 19:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice A PV 15,08 14,64 15,08
2.  Třeština SU 15,26 14,78 15,26
3.  Dolany OL 15,26 15,26 15,10
4.  Olešnice X OL 15,32 14,53 15,32
5.  Hrabišín SU 15,33 15,17 15,33
6.  Janovice BR 15,49 15,43 15,49
7.  Brníčko SU 15,83 15,72 15,83
8.  Bílovice C Odpad PV 16,34 16,34 16,21
9.  Ludéřov FARMA OL 16,54 16,54 15,74
10.  Nový Malín SU 17,12 16,90 17,12
11.  Velká Bystřice OL 17,21 14,23 17,21
12.  Čelechovice na Hané PV 17,21 16,59 17,21
13.  Drahany PV 17,47 15,97 17,47
14.  Kosov SU 17,57 17,57 17,49
15.  Bezděčí u Trnávky SY 17,61 17,61 16,63
16.  Olešnice REZERVA OL 17,90 17,90 17,51
17.  Vrchoslavice PV 17,93 17,57 17,93
18.  Bludov SU 18,14 17,12 18,14
19.  Lesnice 1 SU 18,26 17,62 18,26
20.  Krasice - Prostějov PV 18,55 17,52 18,55
21.  Kožušany OL 19,37 19,22 19,37
22.  Lesnice 2 SU 19,52 19,52 19,06
23.  Sobotín SU 20,23 15,60 20,23
24.  Křenovice PR 20,24 15,01 20,24
25.  Bratrušov VETERÁNI SU 20,37 19,85 20,37
26.  Otinoves PV 20,82 19,91 20,82
27.  Těšetice TYFOČÁCI OL 21,05 21,05 21,01
28.  Domamyslice PV 27,12 27,12 26,38
29.  Bratrušov SU 29,35 29,35 25,93
30.  Doloplazy OL 36,36 28,58 36,36
31.  Nová Dědina OL 42,87 16,34 42,87
32.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
32.  Chořelice OL NP NP NP
32.  Luboměř NJ NP NP NP
32.  Býškovice PR NP NP NP
32.  Odry NJ NP NP NP
32.  Ludéřov HORNETS OL NP NP NP
32.  Břidličná BR NP NP NP
32.  Mostkovice PV NP NP NP
32.  Měrotín OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Odry NJ 16,28 16,27 16,28
2.  Nová Dědina OL 17,42 17,42 17,28
3.  Soběsuky B PV 17,98 17,98 17,91
4.  Dolní Libina SU 18,37 18,37 17,68
5.  Cholina OL 18,44 18,34 18,44
6.  Měrotín OL 18,47 17,15 18,47
8.  Krasice - Prostějov PV 18,73 18,43 18,73
9.  Světlá Hora BR 19,52 19,52 19,37
10.  Soběsuky A PV 20,10 20,10 17,96
11.  Bezděčí u Trnávky SY 20,16 19,58 20,16
12.  Blatec OL 20,25 20,21 20,25
13.  Třeština SU 20,59 18,67 20,59
14.  Domamyslice PV 21,06 21,06 20,86
15.  Hrabišín SU 21,76 16,49 21,76
16.  Šumvald OL 22,97 21,73 22,97
17.  Chořelice OL 24,47 24,47 24,03
18.  Bousín PV 28,24 28,24 27,87
19.  Kožušany OL 33,64 33,64 26,43
20.  Klopina SU 43,95 36,91 43,95
21.  Zdislavice BN NP NP NP
21.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
21.  Dolany OL NP NP NP
21.  Haňovice OL NP NP NP
21.  Bílovice PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,0516,0816,082022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,3316,4216,422022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Frýdštejn JN16,4816,4816,482022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čikov TR16,4216,4916,492022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lavičky ZR16,6416,3416,642022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bašnice JC16,7016,5116,702022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU16,5316,7116,712022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velký Ořechov ZL16,7716,5016,772022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice DUO16,5616,8216,822022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Drahňovice BN16,8716,8216,872022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,4216,9116,912022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov BNJ16,7416,9316,932022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mysločovice ZL16,9916,6616,992022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dolany OL16,8917,1717,172023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL17,1817,2017,202022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Prchalov NJ16,5317,2417,242022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR16,7417,2717,272023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hrabišín SU17,2417,3517,352022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,0217,4017,402022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sychotín BK17,4517,1417,452022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hrabůvka PR17,3117,4517,452022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlčany PB17,4616,7317,462022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Třeština SU17,2917,5017,502023/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Budeč JH17,4817,5117,512022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Janovice BR17,7017,0517,702022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Hrabišín SU16,7617,7117,712022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hrabišín SU16,7617,7117,712022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Břevenec OL17,7217,5317,722022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vésky BUH17,7516,6717,752022/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sobotín SU17,3918,0318,032022/08/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, 10.kolo VC HOLBA CUP - Muži(3B),Ženy + VC Veteráni
VCOS
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2023/08/13 Třeština, 10. kolo BIOMAC HE - Třeština (3B)
BIOMAC HE
2023/08/13 Třeština, Třeština - VC HOLBA CUP Muži(3B), Ženy, Veteráni
VCOS
2023/09/16 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/14 Třeština -SU, ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře