Třeština 2022 - O pohár SDH

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-Třeština-170798789610237/
Kdy: 10. 07. 2022 09:30
Kontakt:   Ladislav Plechatý
Telefon:  602 618 490
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 16,08 16,05 16,08
2.  Plumlov PV 16,42 16,33 16,42
3.  Frýdštejn JN 16,48 16,48 16,48
4.  Čikov TR 16,49 16,42 16,49
5.  Lavičky ZR 16,64 16,64 16,34
6.  Bašnice JC 16,70 16,70 16,51
7.  Dubenec TU 16,71 16,53 16,71
8.  Velký Ořechov ZL 16,77 16,77 16,50
9.  Letohrad - Kunčice D UO 16,82 16,56 16,82
10.  Drahňovice BN 16,87 16,87 16,82
11.  Renmotor Jinolice JC 16,91 16,42 16,91
12.  Prchalov B NJ 16,93 16,74 16,93
13.  Mysločovice ZL 16,99 16,99 16,66
14.  Měrotín OL 17,20 17,18 17,20
15.  Prchalov NJ 17,24 16,53 17,24
16.  Hrabišín SU 17,35 17,24 17,35
17.  Zahnašovice KM 17,40 17,02 17,40
18.  Sychotín BK 17,45 17,45 17,14
18.  Hrabůvka PR 17,45 17,31 17,45
20.  Sedlčany PB 17,46 17,46 16,73
21.  Budeč JH 17,51 17,48 17,51
22.  Janovice BR 17,70 17,70 17,05
23.  Břevenec OL 17,72 17,72 17,53
24.  Vésky B UH 17,75 17,75 16,67
25.  Letohrad - Orlice B UO 18,43 18,43 17,21
26.  Petrovice TR 18,52 17,86 18,52
27.  Třeština SU 18,90 18,41 18,90
27.  Stará Říše JI 18,90 18,90 18,81
29.  Čechtín TR 19,03 19,03 16,36
30.  Velká Bystřice OL 19,09 19,09 17,38
31.  Tatobity SM 19,11 18,09 19,11
32.  Krotějov Sport TA 19,20 19,20 17,18
33.  Trnava TR 19,30 19,30 19,20
34.  Nová Dědina OL 19,77 18,85 19,77
35.  Záchlumí UO 20,27 17,32 20,27
36.  Velké Kunětice JE 20,44 18,99 20,44
37.  Nemrlov B SU 25,35 25,35 22,91
38.  Olešnice OL NP NP 17,16
38.  Špičky PR NP NP NP
38.  Babice VS NP NP NP
38.  Sobotín SU NP NP NP
38.  Plinkout OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budíkovice TR 16,12 15,88 16,12
2.  Stará Říše JI 16,27 16,21 16,27
3.  Pšánky HK 16,31 16,31 15,93
4.  Olešná HB 16,35 16,35 16,14
5.  Haňovice OL 17,26 17,18 17,26
6.  Ploukonice SM 17,34 16,77 17,34
7.  Hrabišín SU 17,37 17,37 17,22
8.  Letohrad - Kunčice C UO 17,59 17,15 17,59
9.  Benetice TR 17,62 16,61 17,62
10.  Plumlov PV 17,86 17,86 16,64
11.  Krasice - Prostějov PV 17,99 17,29 17,99
12.  Dolní Libina SU 18,02 18,02 17,09
13.  Dětkovice VY 18,17 18,10 18,17
14.  Pavlov SU 18,31 18,31 18,10
15.  Děrné NJ 19,44 19,18 19,44
16.  Bílovice UH 20,05 20,05 16,87
17.  Senetářov BK 20,18 20,18 18,51
18.  Leskovec nad Moravicí BR 32,39 32,39 32,19
19.  Brušperk FM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV14,8515,2015,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velká Bystřice OL15,4914,6615,492021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Janovice BR15,5014,7415,502021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Janovice BR14,8815,5015,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice PV15,5015,6715,672021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL15,6615,6915,692022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladeč OL15,8215,7415,822021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice CPV15,5515,8915,892022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kožušany OL15,4315,9315,932021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice PV15,9714,5215,972021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Střelice OL15,6115,9915,992021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kožušany OL15,4216,2016,202022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Měrotín BOL16,2915,8116,292021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Starý Jičín NJ15,6316,3316,332022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín BOL16,4816,4016,482022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL15,3716,4916,492022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nenakonice OL15,3716,5016,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Třeština SU16,1616,6516,652021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bezděčí u Trnávky SY16,5016,6616,662021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velká (Hranice III) PR16,7315,9916,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Těšetice TyfočáciOL16,7316,3416,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budíkovice TR15,8816,1216,122022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Stará Říše JI16,2116,2716,272022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Pšánky HK16,3115,9316,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Olešná HB16,3516,1416,352022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Plumlov PV16,8716,2716,872022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Plumlov PV16,8717,2217,222022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Haňovice OL17,1817,2617,262022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ploukonice SM16,7717,3417,342022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrabišín SU17,3717,0617,372022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hrabišín SU17,3717,2217,372022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Letohrad - Kunčice C UO17,1517,5917,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Benetice TR16,6117,6217,622022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Odry NJ16,8417,7317,732021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Plumlov PV17,8616,6417,862022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Haňovice OL17,8817,2117,882021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dolní Libina SU17,9216,9617,922021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Krasice - Prostějov PV17,2917,9917,992022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Dolní Libina SU18,0217,0918,022022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Měrotín OL17,4118,1318,132022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dětkovice VY18,1018,1718,172022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pavlov SU18,3118,1018,312022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dolany OL17,9618,3618,362022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Hrabišín SU17,5518,3918,392022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pavlov SU18,1718,4018,402022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Dolní Libina SU17,2018,4118,412022/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kosov SU18,5318,4718,532021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vojnice OL18,6917,6918,692021/09/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Vojtěch Stoklásek  16 ** 22 07.07.2022 13:05
 Lukáš Vaculík  16 ** 18 10.07.2022 09:24
 Radek Staněk  16 ** 17 08.07.2022 07:36
 Josef Drnek  16 ** 8 28.06.2022 07:05
 Michal Matějíček  16 ** 0 10.07.2022 07:29


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Drnek  16 ** 22 28.06.2022 07:06
 Michal Matějíček  16 ** 14 10.07.2022 07:29
 Radek Staněk  15 ** 11 08.07.2022 07:36
 Vojtěch Stoklásek  15 ** 6 07.07.2022 13:05
 Lukáš Vaculík  15 ** 0 10.07.2022 09:25

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dubenec - Muži

16,71https://youtu.be/LUchJyNxmv4 Jan Konečný

Dubenec - Muži

16,71https://youtu.be/https://www Honza Adamec

Hrabišín - Ženy

17,37https://youtu.be/D5OD_3wZEck Ladislav Plechatý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2020/09/19 Třeština - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
-
2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2021/09/18 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
2022/07/10 Třeština, O pohár SDH
EXČR
2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B
-
2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře