Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Hradec u Stoda

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál V.Kašpárka Kdy: 15. 08. 2020 11:00
Kontakt:   radek.mlyn@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 08. 2020 20:00 Konec rezervace: 15. 08. 2020 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hradec, Plzeň-jih Pavel Krchlebak
2. Sedlčany, Příbram Pavel Krchlebak
3. Všekary, Domažlice SDH Všekary
4. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
5. Krchleby, MužiDomažlice Pavel Krchlebak
6. Ves Touškov, Plzeň-jih Roman Baloun
7. Kostelec, mužiTachov Pavel Pechát
8. Hradec, ženyPlzeň-jih Aneta Píchová
9. Štítary, ŽenyDomažlice Denis Balounová
10. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
11. Kostelec, ženyTachov Pavel Pechát
12. Stýskaly, Plzeň-sever Václav Švíka
13. Honezovice, Plzeň-jih SDH Honezovice
14. Štítary, Muži ADomažlice Denis Balounová
15. Kostelec, muži BTachov Pavel Pechát
16. Honezovice, MužiPlzeň-jih SDH Honezovice
17. Březí, ŽenyDomažlice Tereza Bauerová
18. Honezovice, ŽenyPlzeň-jih Vendula Oberajtrová
19. Pasečnice, MužiDomažlice Petr Příbek
20. Horní Metelsko, Růžoví PanteřiDomažlice Petr Zverka
21. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
22. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
23. Křenovy, mužiDomažlice Martin Hosl
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
07. 08. BystřičkaVS
08. 08. KostelecTC
08. 08. BřehyMB
08. 08. KyniceHB
08. 08. NětčiceKM
08. 08. MokroušePJ
08. 08. MakovTA
08. 08. Stránecká ZhořZR
08. 08. Lobodice, hasičské cvičištěPR
08. 08. Hřiště KostelanyKM
08. 08. Jílové u DržkovaJN
08. 08. Lom (fotbalové hřiště)TA
08. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
08. 08. NOČNÍ - Újezdec - Horní JadružTC
08. 08. noční soutěžKM
09. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
09. 08. RadonínTR
09. 08. Valašská PolankaVS
09. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Horní PoříčíST
15. 08. Ctiboř, hřištěTC
15. 08. Ctiboř, hřiště (pouze muži)TC
15. 08. KošťálovSM
15. 08. PřílepyKM
15. 08. Hradec u StodaPJ
15. 08. Hřiště VranovicePB
15. 08. TvarožnáBO
15. 08. Hovorany, hasičské hřištěHO
15. 08. SvatoslavTR
15. 08. Výletiště Zahrázovo, SazoviceZL
15. 08. DalešiceJN
15. 08. ONL Měrotín - ZRUŠENO!OL
16. 08. OlšovecPR
16. 08. Hřiště VranovicePB
16. 08. RudiceBK
16. 08. KamennáTR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
22. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
22. 08. Světlá nad SázavouHB
22. 08. BudilovPT
22. 08. Vrbno pod Pradědem, 3BBR
22. 08. 51.ročník Raťkovská GrapaVS
22. 08. PetroviceTR
22. 08. DaměniceBN
22. 08. Horní Metelsko/hasičský areálDO
22. 08. Ivanovice na HanéVY
22. 08. ProvodovicePR
22. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.