Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo MP Kdy: 11. 05. 2024 13:00
Kontakt:   SDH Seloutky Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 04. 2024 12:00 Konec rezervace: 10. 05. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Seloutky PVIvo Doležel
22Hoštice KMAntonín Novák
33Chropyně KMVladislav Sedlařík
44Ratiboř VSJakub Adámek
55Medlov KMSDH Medlov
68Otinoves PVMarek Šustr
79Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
810Tršice OLMartin Hluší
911Zborovice KMPetra Plachá
1012Litenčice KMFilip Měrka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Seloutky PVZuzana Janečková
22Litenčice KMNikol Kochaníčková
33Soběsuky APVDarina Dvorská
44Zborovice KMPetra Plachá
55Počenice KMPavel Kunčar
66Výkleky Muži 35+PRMichaela Zdařilová
77Soběsuky BPVDarina Dvorská
88Dub nad Moravou OLPetra Trefilová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Seloutky PVTomáš Trnečka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. HavloviceTU
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.