Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Mildy Pytlíka Kdy: 10. 11. 2018 10:00
Kontakt:   Miloslav Pytlík Telefon:  606 614 713
Začátek rezervace: 10. 09. 2018 10:00 Konec rezervace: 10. 11. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Úněšov PSMiloslav Pytlik
23Zahorčice KTJosef Kolář
34Kostelec mužiTCPavel Pechát
45Litice PMMiloslav Pytlik
56Chotíkov PSJiří Staněk
67Neznašovy KTMartin Salamánek
78Bolevec PMZdeněk Vykoupil
89Kostelec muži BTCPavel Pechát
910Stýskaly PSVáclav Švíka
1011Kšely KOMiloslav Pytlik
1112Křelovice PSMiloslav Pytlik
1213Božkov PMMartin Šůla
1314Tlučná PSMiloslav Pytlik
1415Chrást PSJiří Fantiš
1516* Vrtbo-Miloslav Pytlik
1617Hradiště PMSDH Hradiště
1718Obora PSMiloslav Pytlik
1819Mokrouše PJMiloslav Pytlik
1920Vrhaveč KTVladislav Toman
2021Příšov PSJitka Racková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Tlučná PSMiloslav Pytlik
23Kostelec ženyTCPavel Pechát
34Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
45Všeruby PSMiloslav Pytlik
56Hradiště PMSDH Hradiště
67Kšely KOMiloslav Pytlik
78Úněšov PSDenisa Joudalová
89Tlučná BPSMiloslav Pytlik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.