Český Rudolec 2019 - XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 07. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml, SDH Český Rudolec
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 20. 10. 2019 18:00
Konec rezervace: 24. 11. 2019 23:59
Začátek tipování:  07. 12. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 12. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 7. prosince 2019

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

!!!!!!!!!!!!!Pozor změna č. účtu!!!!!!!!!!!!!


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 24. 11. 2019 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 24. 11. 2019 na účet 9152813001/5500. !!!!!!Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789)!!!!!! Týmy, které do 24. 11. 2019 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 24. 11. 2019
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10884.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Slavošovice CB--20,262015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třebelovice TR--20,292015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chotýčany CB--20,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy BTA--21,052015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Slapy ATA--21,082015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--21,562016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Polště JH--21,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Studená JH--21,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,012016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunžak JH--22,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kaliště JI--22,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA--22,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotýčany CB--23,402016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostníky TR--23,442015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hodov TR--23,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice APE--24,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lodhéřov JH--25,542016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Žďár JH--26,302016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Drunče JH--26,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--30,202015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Pole JH--30,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Žďár JH--32,692015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Horní Pole JH--35,322015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dvorce TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Horní Meziříčko JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Petrovice BTR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bohdalín PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Bílý Potok JE--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zahrádky JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Krasonice JI--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zliv ACB--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Choltice PA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Zhoř u Tábora TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Krasonice JI--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Žirovnice BPE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Želeč TA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/20 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga