Český Rudolec ZRUŠENO 2021 - XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 12. 2021 09:00
Kontakt:   SDH Český Rudolec
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 24. 10. 2021 18:00
Konec rezervace: 16. 11. 2021 23:59
Začátek tipování:  04. 12. 2021 20:00
Konec hlasování: 04. 12. 2021 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 4. prosince 2021

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 21. 11. 2021 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 21. 11. 2021 na účet 9152813001/5500. !!!!!!Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789)!!!!!! Týmy, které do 21. 11. 2021 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 100 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 21. 11. 2021
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Pořadatel si vyhrazuje právo na zrušení soutěže vlivem špatné situace ohledně COVID 19

Děkujeme za pochopení

 

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-12102.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kostníky MužiTRMartin Puchnar
22Přísečná CKMatouš Janovský
33Dehtín MužiKTHonza Adamec
44Roseč JHJan Šachl
55Krasonice MužiJIOndřej Huml
66Slapy ŽenyTAOndřej Huml
77Kamenice nad Lipou MužiPEOndřej Huml
88Český Rudolec MužiJHOndřej Huml
99Ledenice CBDavid Politzer
1010Chotěmice MužiTAOndřej Huml
1111Kostníky ženyTRDankaKa
1212Bechyně Rybova LhotaTALukáš Kouba
1313Černín MužiZNOndřej Huml
1414Markvarec JHOndřej Pecha
1515Dobronice u Chýnova MužiTAOndřej Huml
1616Bechyně SlapyTALukáš Kouba
1717Únětice 1911 PJOndřej Kail
1818Věž HBMartin Bárta
1919Heraltice TRJan Neuman
2020Dešná MužiJHOndřej Huml
2121Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
2222Horní Pole JHMiroslav Švehla
2323Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
2424Police MužiTROndřej Huml
2525Budeč MužiJHOndřej Huml
2626Zdešov ženyJHNikola Vašková
2727Žirovnice PEAdam Hamerník
2828Blatnice pod Svatým Antonínkem HOPetr Volavka
2929Mochtín KTMichal Kloupar
3030Dolní Cerekev ŽenyJIOndřej Huml
3131Štítary Ženy DOMartina Hradecká
3232Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
3333Cizkrajov JHbohuslav brůžek
3434Bojanovice ZNRoman Moravčík
3535Zdislavice BNmartin pecha
3636Střížov Střížov ACBVojtěch Špulka
3737Slapy TAFrantišek Ježek
3838Benetice Ženy TRPetra Cejpková
3939Benešova Hora PTVladimír Jírovec
4040Krotějov MužiTAOndřej Huml
4141Bechov MBTadeáš Odstrčilík
4242Drahňovice BNFilip Košata
4343Peč JHRoman Vázler
4444Telč JIZdeněk Kubát
4545Štítary Muži ADOOndřej Huml
4646Bechov zenyMBTadeáš Odstrčilík
4747Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
4848Střížov Střížov BCBVojtěch Špulka
4949Litovany TRTomáš Juřena
5050Strážkovice CBDavid Völfel
5151Telč Telč BJIZdeněk Kubát
5252Nová Včelnice JHPavlína Jirků
5353Budíkovice TRPetra Mezírková
5454Krotějov Krotějov sportTAPavel Krejčí
5555Lišov B ŽenyCBSilvie Gërvalla
5656Křenovice CBDavid Mádl
5757Srubec MužiCBjan ehl
5858Třebětice JHRadim Tříletý
5959Rohovka PEJan Štětka
6060Jemnice TRRadek Jenerál
6161Zhoř u Tábora TAKarolína Fukalová
6262Slavonice JHJan Dvořák
6363Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
6464Jaronice CBJan Völfl
6566Lanšperk UOpetr
6667Mrákotín ŽenyJIHelena Hánová
6768Strmilov JHMartin Tuček
6869Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
6970Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
7071Třebelovice TRKarel Skoumal
7172Stařeč ŽenyTRMarek Pokorný
7273Malšice MužiTANela Kupková
7374Choustník TADavid Dvořák
7475Horosedly PTMichal Trojan
7576Rosice CRMartin Šach
7677Oltyně TAPetra Novotná
7778Žitná MužiPTOndřej Huml


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotěmice TA16,7216,5416,722019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov sportTA16,7615,9716,762019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,8816,4316,882019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice AJI17,1416,5717,142019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sedlatice AJI16,8017,4117,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  - Zdakarus-17,6517,3417,652019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,6717,0017,672016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec JH17,6916,9917,692019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH16,9817,7917,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolní Němčice JH--17,812018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH--17,832018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlejov JI17,8117,8917,892019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mysletice JI17,9317,7317,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice BJI17,9317,6517,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mysletice JI17,8618,0118,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH18,2018,1818,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Heřmaneč JH17,8818,2718,272019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE17,0518,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice JH18,3217,8718,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH--18,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žirovnice PE18,3518,1318,352017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI--18,432018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drunče JH18,4918,2118,492016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Český Rudolec JH18,6018,2018,602016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH18,7118,3818,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE18,2718,7218,722016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žirovnice PE--18,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI18,7717,6118,772016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Božejovice TA17,8518,7918,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krasonice JI18,8218,0718,822016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strachoňovice JI18,7018,9218,922019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Cizkrajov JH--18,922018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Heřmaneč JH--19,012018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Libkova Voda PE--19,052018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Libkova Voda PE19,3619,3419,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lásenice JH19,3619,2519,362019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milíčov JI19,0419,3819,382019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Batelov JI18,4519,5419,542019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Batelov JI19,5817,8519,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Heřmaneč JH19,6418,6819,642017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Markvarec JH19,6619,4419,662017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žirovnice PE17,7519,7719,772019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Božejovice TA19,8719,5719,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Skrýchov u Malšic TA17,3819,9719,972019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kaliště JI19,6920,2320,232017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rynárec PE20,1720,2820,282017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlatice BJI--20,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Markvarec JH20,3818,3920,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Božejovice TA20,7019,6020,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bílý Kámen JI20,8720,8320,872016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krahulčí JI20,9520,5820,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kaliště JI--21,442018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Panské Dubenky JI21,2421,4621,462019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rynárec PE--21,822018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rynárec PE21,9819,0421,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Počátky PE--22,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bílý Kámen JI22,2121,3422,212017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strachoňovice JI--23,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Střížov JI23,3217,3623,322016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Batelov JI17,7524,0224,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Strmilov JH--24,412018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dolní Němčice BJH24,5916,6924,592016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Panské Dubenky JI--26,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rohovka PE21,3227,0227,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Batelov JI--33,592018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kaliště JI40,3640,4140,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rohovka PE21,2142,3842,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Strachoňovice JI56,3360,3760,372017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Libkova Voda PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Libkova Voda PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Milíčov JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Choustník TANPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Strmilov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Strmilov JHNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mysletice JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Počátky PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sedlatice AJI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sedlatice BJINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2021/12/04 Český Rudolec ZRUŠENO, XVI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/12/11 Cvičiště Kojatín, X.ročník O VÁNOČNÍHO KAPRA
-
2021/12/18 Budíkovice, Vánoční pohár SDH Budíkovice
-
2022/07/03 Areál u rozhledny na Žernově, VČHL Řešetova Lhota
-
Kdy Kde Liga