Krásná Ves 2019 - Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 11. 05. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 10. 05. 2019 23:59
Začátek tipování:  11. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-10119.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBFNC
22Příchovice JNJan Kupka
33Velké Hamry JNMAD Matthew
44Pěnčín JNJosef Císler
55Krásná Ves BMBFNC
66Hradčany LITomáš Marvan
77Mělník BlataMEnepřihlášen
88Karlinky LIJaroslav Vobecký
99Bystřice JCJan Košťák
1010Odolenovice JNJan Macháček
1111Těpeře JNMAD Matthew
1212Škodějov SMPetra Engelová
1313Jeřmanice LIJan Kühnel
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Záskalí LIhasici Bezaskovice
1616Frýdštejn JNJosef Hanuš
1718Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1819Nová Ves LILukáš Pokorný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Jeřmanice LIJan Kühnel
33Břehy MBTereza Kočová
45Dalešice JNDavid Beránek
56Mělník BlataMEDominika Pecháčková
67Zlatá Olešnice JNJan Kupka
78Raspenava LILuboš Roušal
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hradčany LITomáš Marvan
22Roztoky u Semil SMFNC
33Smržovka ženyJNPetra Engelová
44Příchovice JNJan Kupka
55Dalešice JNDavid Beránek
66Škodějov SMMartin Špidlen
77Smržovka mužiJNPetra Engelová
88Nová Ves LILukáš Pokorný
99Záskalí LIhasici Bezaskovice
1010Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1212Těpeře JNMAD Matthew
1313Odolenovice JNJan Macháček
1414Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1616Bystřice JCJan Košťák
1717Raspenava LILuboš Roušal
1818Chyjice JCDavid Hrdý
1919Dolní Sytová SMJiří Buchar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,2615,8216,262016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,1916,2716,272014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5016,502014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB15,9616,5116,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,0416,5616,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tatobity SM16,3816,7516,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,8316,3116,832017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8616,7816,862019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sychrov MB16,8416,9216,922021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jirkov JN16,6716,9216,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrášťany LT15,9616,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,9117,0217,022019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB16,4617,0317,032018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dubenec TU16,9717,0417,042019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky HK16,6717,0617,062018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tatobity SM16,7217,1017,102018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břehy MB17,1216,8217,122021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,1717,1317,132021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC--17,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Brada - Rybníček JC17,1717,0617,172021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krásná Ves MB16,7817,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,0117,2217,222014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zahorčice ST17,2316,7717,232018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pšánky AHK--17,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lestkov SM17,2417,3517,352014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zlatá Olešnice JN17,0617,3617,362017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC17,3917,0617,392014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obrubce MB17,1917,4517,452019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,4517,4517,452021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,4917,1817,492021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Obrubce MB16,7417,5017,502021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jirkov JN16,8617,5717,572018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bechov MB17,2617,6017,602021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dubenec TU16,9417,6217,622021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Obrubce MB17,6516,9717,652017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malá Skála JN17,7217,6417,722018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jirkov JN17,5917,7517,752019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jablonec nad Jizerou SM17,3117,7817,782016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jirkov JN--17,822013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Březová LI16,9617,8217,822021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Podůlší JC17,8717,8117,872014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bašnice JC--17,932013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velichovky ANA--17,942013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Velké Hamry JN17,6417,9417,942018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Podůlší BéčkoJC17,1817,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Veselá SM17,9817,4517,982017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Libuň JC16,7618,0018,002014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kamenice Dobšín MB18,0017,9818,002021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kamenice Dobšín - KameniceMB--18,012013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Sychrov MB17,4718,0518,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Košťálov SM17,6618,0618,062021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jablonec nad Jizerou SM--18,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tatobity SM--18,172013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Libuň JC--18,242013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jirkov AJN18,2918,2718,292021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Dneboh MB18,2818,5418,542016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Malá Skála JN16,7918,5418,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jirkov JN17,5418,5618,562016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kosmonosy MB--18,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,6118,5818,582019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bystřice JC18,6318,6218,632021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Sloup PZ18,7517,7918,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Podůlší BéčkoJC17,4218,7718,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zlatá Olešnice JN17,2418,7918,792019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Košťálov SM18,8318,3518,832016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kamenice Dobšín - KameniceMB18,7618,8418,842014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dneboh MB18,2418,8618,862014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kamenice Dobšín KameniceMB18,9218,4018,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mladějov JC--18,972013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Karlinky LI--18,982013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jílové u Držkova JN18,4519,0219,022016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Košťálov SM17,6919,0219,022017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krásná Ves MB18,3819,0419,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--19,042013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Veselá MB19,0518,1819,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Kamenice Dobšín KameniceMB19,1817,2319,182018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kopidlno JC19,2018,7419,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olešnice SM17,4019,2019,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Mříčná SM19,3918,8219,392016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Břehy MB19,3319,4019,402019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bechov MB19,4219,4119,422018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Veselá MB18,7619,4319,432016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,3819,4419,442014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Úmyslovice NB--19,452013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Veselá MB--19,502013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jablonec nad Jizerou SM18,2519,5419,542014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Benešov u Semil SM--19,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Malá Skála JN19,0619,7619,762016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Myštěves HK16,6919,7719,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Velké Hamry JN19,8818,5219,882019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Křížkový Újezdec PH20,0519,6720,052017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sukorady MB--20,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Karlinky LI20,3217,8220,322021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Maršovice JN--20,462013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Podůlší JC--20,592013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Jirkov JN20,7217,9620,722014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Úmyslovice NB21,4820,3521,482014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Košťálov SM21,8118,1921,812019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Karlinky LI21,9120,9521,912016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Jílové u Držkova JN21,9218,3921,922019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/14 Dalešice, Dalešice
FNC
2021/08/21 Bukovno, Bukovno
FNC
2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
Kdy Kde Liga