Krásná Ves 2021 - Krásnoveský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 07. 2021 14:00
Kontakt:   Markéta Macounová
Telefon:  724 185 766
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 16,92 16,84 16,92
2.  Břehy MB 17,12 17,12 16,82
3.  Renmotor Jinolice JC 17,13 16,17 17,13
4.  Brada - Rybníček JC 17,17 17,17 17,06
5.  Tatobity SM 17,45 17,45 17,45
6.  Krásná Ves MB 17,49 17,49 17,18
7.  Obrubce MB 17,50 16,74 17,50
8.  Bechov MB 17,60 17,26 17,60
9.  Dubenec TU 17,62 16,94 17,62
10.  Březová LI 17,82 16,96 17,82
11.  Kamenice Dobšín MB 18,00 18,00 17,98
12.  Košťálov SM 18,06 17,66 18,06
13.  Jirkov A JN 18,29 18,29 18,27
14.  Bystřice JC 18,63 18,63 18,62
15.  Karlinky LI 20,32 20,32 17,82
16.  Olešnice SM 23,09 22,63 23,09
17.  Žehrov MB 32,89 29,77 32,89
18.  Jílové u Držkova JN NP 18,82 18,93
18.  Desná III JN NP 22,00 NP
18.  Jirkov B JN NP NP NP
18.  Dneboh MB NP 16,21 17,03
18.  Horní Měcholupy AB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 18,06 18,06 18,06
2.  Pěnčín JN 18,95 17,15 18,95
3.  Bechov MB 19,29 19,29 18,00
4.  Krásná Ves MB 19,32 19,32 18,88
5.  Olešnice SM 19,48 18,83 19,48
6.  Bratříkov JN 19,76 19,76 18,41
7.  Břehy MB 24,39 24,39 23,55
8.  Ploukonice SM 30,65 30,18 30,65
9.  Katusice MB 36,00 36,00 34,53
10.  Sychrov MB NP NP NP
10.  Košťálov SM NP 16,97 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,2615,8216,262016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,1916,2716,272014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5016,502014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB15,9616,5116,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,0416,5616,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tatobity SM16,3816,7516,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,8316,3116,832017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8616,7816,862019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sychrov MB16,8416,9216,922021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jirkov JN16,6716,9216,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chrášťany LT15,9616,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,9117,0217,022019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB16,4617,0317,032018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dubenec TU16,9717,0417,042019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pšánky HK16,6717,0617,062018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tatobity SM16,7217,1017,102018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Břehy MB17,1216,8217,122021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC16,1717,1317,132021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Renmotor Jinolice JC--17,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Brada - Rybníček JC17,1717,0617,172021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krásná Ves MB16,7817,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,0117,2217,222014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Zahorčice ST17,2316,7717,232018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pšánky AHK--17,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lestkov SM17,2417,3517,352014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zlatá Olešnice JN17,0617,3617,362017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC17,3917,0617,392014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Obrubce MB17,1917,4517,452019/05/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM17,4517,4517,452021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,4917,1817,492021/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

18,29https://youtu.be/Yl43UaJmFCA Míra Berka

Jirkov - Muži

NPhttps://youtu.be/lOqJsfGWJVU Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře