Huť 2019 - Pohár sklářské hutě

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  602 617 285
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 16,78 16,47 16,78
2.  Obrubce MB 17,22 17,22 17,21
3.  Frýdštejn JN 17,28 17,13 17,28
4.  Dubenec TU 17,46 17,46 16,67
5.  Jirkov JN 17,47 17,47 17,31
6.  Dneboh MB 17,49 16,63 17,49
7.  Malá Skála JN 17,80 17,80 17,64
8.  Kamenice Dobšín MB 17,83 17,75 17,83
9.  Velké Hamry JN 17,88 17,88 17,80
10.  Sychrov MB 17,95 17,80 17,95
11.  Krásná Ves MB 17,96 17,96 17,88
12.  Olešnice SM 18,16 18,16 17,38
13.  Košťálov SM 19,16 18,30 19,16
14.  Veselá MB 19,41 19,10 19,41
15.  Jílové u Držkova JN 19,60 17,80 19,60
16.  Břehy MB 25,49 22,05 25,49
17.  Zlatá Olešnice JN NP 19,60 NP
17.  Tatobity SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála Béčko JN 17,00 16,77 17,00
2.  Košťálov SM 17,61 17,38 17,61
3.  Veselá SM 18,08 17,69 18,08
4.  Sychrov A MB 18,22 17,13 18,22
5.  Katusice MB 18,56 18,56 17,55
6.  Zlatá Olešnice JN 19,36 18,35 19,36
6.  Jeřmanice LI 19,36 18,19 19,36
8.  Ploukonice SM 19,44 19,44 18,66
9.  Kosmonosy MB 20,38 20,06 20,38
10.  Sychrov B MB 20,77 20,77 20,53
11.  Bratříkov JN 33,00 33,00 31,75

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Malá Skála Béčko JN16,7717,0017,002019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM17,0216,7417,022017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Krásná Ves MB17,1417,0617,142016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Benešov u Semil SM17,2216,7417,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Libuň JC17,2817,1317,282016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jablonec nad Jizerou SM17,1517,3417,342017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Benešov u Semil SM17,3517,0517,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Benešov u Semil SM17,3816,4417,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC17,4017,4517,452018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Libuň JC17,2917,4817,482017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK17,2317,5017,502014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Katusice MB17,5817,4217,582018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Košťálov SM17,3817,6117,612019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Borovice MB17,6117,5917,612016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Bratříkov JN17,6517,2517,652017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Malá Skála Béčko JN17,7217,5817,722018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Benešov u Semil SM17,3217,8317,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Malá Skála Béčko JN16,5817,8817,882017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Malá Skála Béčko JN17,7517,9117,912016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sychrov MB18,0617,9918,062014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Krásná Ves MB18,0717,9018,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Veselá SM17,6918,0818,082019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Obrubce MB17,8518,0818,082016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Košťálov SM17,3018,1318,132018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Sychrov A MB17,1318,2218,222019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jablonec nad Jizerou SM18,2518,1718,252016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bratříkov JN18,5517,0418,552014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Katusice MB18,5617,5518,562019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Sychrov MB18,6318,5518,632017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Sychrov MB--18,702013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 18 12.09.2019 07:21


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 25 12.09.2019 07:21

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,22https://youtu.be/rBuK61SiVec Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře