Huť 2018 - Pohár sklářské hutě

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  +420 602 617 285
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kosmonosy MB 16,83 16,56 16,83
2.  Obrubce MB 17,56 17,13 17,56
3.  Jílové u Držkova JN 17,77 17,77 17,36
4.  Jirkov JN 17,90 17,90 17,88
5.  Pšánky HK 18,00 17,85 18,00
6.  Tatobity SM 18,26 18,26 17,34
7.  Košťálov SM 18,37 17,49 18,37
8.  Olešnice SM 18,88 18,88 18,07
9.  Dneboh MB 18,90 18,82 18,90
10.  Mříčná SM 19,82 19,64 19,82
11.  Podůlší Béčko JC 20,00 19,39 20,00
12.  Karlinky LI 20,55 20,37 20,55
13.  Zlatá Olešnice JN 20,58 20,13 20,58
14.  Malá Skála JN 30,40 30,02 30,40
15.  Břehy MB 32,21 31,48 32,21
16.  Sychrov MB 32,89 17,97 32,89
17.  Dobšín Kamenice MB 34,23 34,23 19,59
18.  Lučany nad Nisou JN 43,49 43,49 43,08
19.  Velké Hamry JN NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 17,45 17,40 17,45
2.  Katusice MB 17,58 17,58 17,42
3.  Malá Skála Béčko JN 17,72 17,72 17,58
4.  Benešov u Semil SM 17,83 17,32 17,83
5.  Košťálov SM 18,13 17,30 18,13
6.  Huť JN 18,77 18,47 18,77
7.  Sychrov A MB 19,81 19,81 17,84
8.  Kosmonosy MB 22,37 22,37 19,88
9.  Bratříkov JN 27,32 27,32 26,64
10.  Jeřmanice LI 33,94 33,94 28,85
11.  Sychrov B MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM17,0216,7417,022017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Krásná Ves MB17,1417,0617,142016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Benešov u Semil SM17,2216,7417,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Libuň JC17,2817,1317,282016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Jablonec nad Jizerou SM17,1517,3417,342017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Benešov u Semil SM17,3517,0517,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Benešov u Semil SM17,3816,4417,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Libuň JC17,4017,4517,452018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC17,2917,4817,482017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Myštěves HK17,2317,5017,502014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Katusice MB17,5817,4217,582018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Borovice MB17,6117,5917,612016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bratříkov JN17,6517,2517,652017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Malá Skála Béčko JN17,7217,5817,722018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Benešov u Semil SM17,3217,8317,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Malá Skála Béčko JN16,5817,8817,882017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Malá Skála Béčko JN17,7517,9117,912016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Sychrov MB18,0617,9918,062014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Krásná Ves MB18,0717,9018,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Obrubce MB17,8518,0818,082016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Košťálov SM17,3018,1318,132018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Jablonec nad Jizerou SM18,2518,1718,252016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bratříkov JN18,5517,0418,552014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Sychrov MB18,6318,5518,632017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Sychrov MB--18,702013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Huť JN18,4718,7718,772018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Benešov u Semil SM--18,882013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Borovice MB18,4819,0719,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Huť JN17,4619,1719,172016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Myštěves HK--19,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 24 16.08.2018 06:40
 Michal Matějíček  16 ** 0 17.08.2018 22:18


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17 ** 22 17.08.2018 22:18
 Radek Staněk  17 ** 0 16.08.2018 06:40

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře