Pěnčín (areál Huť) 2020 - Pěnčín (areál Huť)

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 08. 2020 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chyjice JC 14,89 14,89 14,81
2.  Březová LI 15,50 15,42 15,50
3.  Velké Hamry JN 15,74 15,42 15,74
4.  Brada - Rybníček JC 16,14 15,52 16,14
5.  Jirkov B JN 16,27 16,27 16,11
6.  Krásná Ves MB 16,46 15,91 16,46
7.  Janův Důl LI 16,83 15,66 16,83
8.  Hradčany LI 16,91 16,91 16,52
9.  Lučany nad Nisou JN 17,67 17,67 17,28
10.  Koberovy JN 17,72 17,64 17,72
11.  Karlinky B LI 18,02 17,24 18,02
12.  Karlinky LI 18,19 17,09 18,19
13.  Škodějov SM 18,41 17,39 18,41
14.  Desná III B JN 18,42 16,63 18,42
15.  Bratříkov JN 18,42 18,42 17,64
16.  Bukovno MB 18,47 16,36 18,47
17.  Sezemice MB 18,58 18,58 18,34
18.  Krásná Ves MB 19,56 19,56 17,30
19.  Záskalí LI 20,58 20,58 20,50
20.  Pěnčín LI 21,06 21,06 20,05
21.  Odolenovice JN 21,75 21,75 21,52
22.  Smržovka JN 29,75 18,19 29,75
23.  Desná III JN 30,22 30,14 30,22
24.  Lažany LI 32,31 32,24 32,31
25.  Pěnčín JN NP NP NP
25.  Valdice JC NP NP NP
25.  Březovice MB NP NP NP
25.  Bystřice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mělník Blata ME 18,17 18,17 18,09
2.  Veselá SM 18,74 18,74 18,50
3.  Pěnčín JN 19,91 19,91 19,28
4.  Bratříkov JN 21,31 20,85 21,31
5.  Březová LI 21,52 21,52 20,50
6.  Dalešice JN 21,67 21,67 18,94
7.  Hodkovice nad Mohelkou LI 21,83 20,74 21,83
8.  Smržovka JN 25,20 23,25 25,20
9.  Jeřmanice LI 26,45 26,45 25,67
10.  Zlatá Olešnice JN 29,33 29,33 29,25

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Bystřice JC 20,27 19,72 20,27
2. Hradčany LI 20,88 20,56 20,88
3. Chyjice JC 20,89 20,03 20,89
4. Březová LI 20,95 20,95 20,88
5. Škodějov SM 21,39 20,92 21,39
6. Janův Důl LI 21,42 21,11 21,42
7. Lučany nad Nisou JN 22,22 21,44 22,22
8. Roztoky u Semil SM 22,85 22,85 22,30
9. Karlinky B LI 23,17 22,70 23,17
10. Březovice MB 23,24 22,69 23,24
11. Koberovy JN 23,41 22,70 23,41
12. Záskalí LI 23,78 22,38 23,78
13. Dalešice JN 24,25 23,63 24,25
14. Brada - Rybníček JC 24,41 24,41 20,89
15. Lažany LI 24,47 23,53 24,47
16. Smržovka JN 25,72 25,64 25,72
17. Sezemice MB 54,10 54,10 52,61
18. Odolenovice JN 57,86 57,86 57,08
19. Pěnčín LI NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
Kdy Kde Liga


Komentáře