Pěnčín (areál Huť) 2023 - FNC Pěnčín

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 08. 2023 21:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Zadal: FNC

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pěnčín JN 15,18 15,18 15,13
2.  Olešnice SM 15,51 15,51 14,89
3.  Jirkov B JN 15,56 15,56 15,18
4.  Bechov MB 15,70 15,70 15,70
5.  Jirkov A JN 16,50 16,49 16,50
6.  Krásná Ves MB 16,55 16,55 15,96
7.  Doubrava MB 16,78 16,58 16,78
8.  Hradčany LI 17,03 16,85 17,03
9.  Březovice MB 17,38 17,38 17,37
10.  Desná III JN 17,47 17,02 17,47
11.  Brada - Rybníček JC 17,91 17,91 15,89
12.  Škodějov CHASSA SM 21,94 21,94 18,67
13.  Janův Důl LI 22,83 22,73 22,83
14.  Batín JC 28,35 20,48 28,35
15.  Škodějov SM NP NP NP
15.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
15.  Jablonec nad Nisou HZS JN NP NP NP
15.  Karlinky LI NP NP NP
15.  Sezemice MB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice SM 18,39 18,39 17,98
2.  Jeřmanice LI 19,11 19,11 18,47
3.  Radimovice LI 19,40 18,46 19,40
4.  Karlinky LI 19,57 19,55 19,57
5.  Slatiny JC 20,92 20,92 19,18
6.  Huť JN 20,97 20,97 20,24
7.  Pěnčín LI 21,16 21,16 20,78
8.  Krásná Ves MB 21,39 21,39 20,88
9.  Pěnčín JN 27,22 27,22 26,80
10.  Frýdlant LI 44,25 21,68 44,25

PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Hradčany LI 20,98 20,58 20,98
2. Roztoky u Semil SM 21,12 21,12 20,64
3. Sezemice MB 21,42 21,42 20,88
4. Olešnice SM 21,45 20,98 21,45
5. Brada - Rybníček JC 21,50 21,07 21,50
6. Škodějov CHASSA SM 22,18 22,02 22,18
7. Krásná Ves MB 22,30 22,30 22,09
8. Březovice MB 22,66 22,66 22,22
9. Doubrava MB 22,78 21,91 22,78
10. Bechov MB 23,24 23,24 22,57
11. Desná III JN 23,61 23,61 22,23
12. Škodějov SM 24,19 24,19 23,18
13. Batín JC 24,88 22,91 24,88
14. Bratříkov JN 25,44 25,44 23,83
15. Janův Důl LI 26,04 25,00 26,04
16. Jirkov B JN 27,21 24,78 27,21
17. Brniště CL 36,54 33,06 36,54
18. Jílové u Držkova JN NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dneboh MB16,0216,6416,642023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Drahňovice BN16,7116,6016,712024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Třebnouševes JC16,7516,3716,752024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice SM16,7516,5316,752024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,9616,6016,962023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU16,9916,7916,992023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU16,7717,0717,072024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,5517,0917,092024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Březová LI16,7817,1317,132023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tatobity SM17,1516,9817,152024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Březová LI17,3416,8817,342024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobšín Kamenice MB17,5617,4117,562023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB17,7417,2317,742023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ploukonice SM17,8817,7317,882024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krásná Ves MB17,6917,9117,912024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Sychrov MB17,9217,5217,922024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pěnčín JN17,9217,6117,922024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Sychrov MB18,0717,6518,072023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velichovky NA17,6618,0818,082023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Třebnouševes JC17,4018,2618,262023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bechov MB18,4817,6618,482024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bechov MB18,6518,4318,652023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Košťálov SM18,1218,7118,712023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obrubce MB16,3618,8818,882024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radimovice LI17,5819,1619,162024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Břehy MB17,8119,2419,242023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Sezemice MB19,5219,1919,522024/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krásná Ves MB19,6419,2419,642023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jílové u Držkova JN19,7217,2619,722023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Rašín JC18,5119,7819,782023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

15,56https://youtu.be/BSf87ke5jjU Míra Berka

Jirkov - Muži

16,50https://youtu.be/VO4XOCWnsJw Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín
FNC
2023/08/26 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2023/08/26 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín
FNC
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře