Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Mistrovství republiky dorost Kdy: 06. 07. 2014 07:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 07. 2014 07:30 Konec rezervace: 06. 07. 2014 07:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Duchcov TPHonza Adamec
22Horní Lánov TUHonza Adamec
33Dolní Čermná UOHonza Adamec
44Petrovice PBHonza Adamec
55Dražovice VYHonza Adamec
66Jarcová VSHonza Adamec
77Velké Meziříčí ZRHonza Adamec
88Písková Lhota NBHonza Adamec
99Bozkov SMHonza Adamec
1010Lipence ABHonza Adamec
1111Bludov SUHonza Adamec
1212Těškovice OPHonza Adamec
1313Útvina KVHonza Adamec
1414Ledenice CBHonza Adamec
1515Úněšov PSHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Těpeře JNHonza Adamec
22Bořitov BKHonza Adamec
33Kostomlátky NBHonza Adamec
44Milenovice PIHonza Adamec
55Sestrouň PBHonza Adamec
66Žebnice PSHonza Adamec
77Lhenice TPHonza Adamec
88Cholupice ABHonza Adamec
99Michálkovice OVHonza Adamec
1010Oznice VSHonza Adamec
1111Kvasiny RKHonza Adamec
1212Zbožnov CRHonza Adamec
1313Lhotky Sport ZRHonza Adamec
1414Bludov SUHonza Adamec
1515Horní Slavkov SOHonza Adamec
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.