Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž v požárním útoku Kdy: 22. 06. 2024 09:15
Kontakt:   SDH Damnov Telefon:  773644804
Začátek rezervace: 08. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2024 09:15



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Damnov Muži TCVlastimil Kanta
22Kladruby MužiTCMartin Šebesta
33Planá MužiTCSDH Planá
44Staré Sedliště MužiTCJiří Vacek
55Halže MužiTCJana Prokešová
66Halže ŽenyTCJana Prokešová
77Černošín ŽenyTCIveta Šnejdarová
88Planá ŽenyTCSDH Planá
99Staré Sedliště ŽenyTCJiří Vacek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Damnov Starší TCVlastimil Kanta
22Bezdružice StaršíTCMartin Štefanisko
33Kladruby staršíTCMartin Šebesta
44Bezdružice Mladší TCMartin Štefanisko
55Kladruby mladšíTCMartin Šebesta
66Bezdružice Mladší BTCMartin Štefanisko
77Černošín StaršíTCIveta Šnejdarová
88Stříbro staršíTCRoman Jarabica
99Černošín MladšíTCIveta Šnejdarová
1010Stříbro mladšíTCRoman Jarabica
1111Nové Sedliště Starší TCPetr Prochazka
1212Halže MladšíTCSDH Halze
1313Nové Sedliště Mladší TCPetr Prochazka
1414Bor mladšíTCOlga Bahenská
1515Damnov Mladší BTCVlastimil Kanta
1616Brod nad Tichou staršíTCRichard
1717Damnov Mladší ATCVlastimil Kanta
1818Planá Mladší BTCSDH Planá
1919Nahý Újezdec Starší TCVladimír
2020Planá Mladší ATCSDH Planá
2121Staré Sedliště mladší ATCJiří Vacek
2222Planá Starší BTCSDH Planá
2323Staré Sedliště mladší BTCJiří Vacek
2424Planá Starší ATCSDH Planá
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
06. 07. TopolanyVY
06. 07. Petrov u koupalištěHO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.