Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár SDH Mirošov Kdy: 08. 06. 2024 22:00
Kontakt:   Tomáš Obadal Telefon:  605057701
Začátek rezervace: 25. 05. 2024 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2024 22:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mirošov AZLMartin Hověžák
22Martinice KMKarolína Vedrová
33Vrbětice ZLMartin Hověžák
44Vysoké Pole ZLMartin Hověžák
55Nevšová ZLMartin Hověžák
66Mirošov BZLMartin Hověžák
77Nedašova Lhota ZLMartin Hověžák
88Drnovice ZLMartin Hověžák
99Křekov ZLMartin Hověžák
1010Kněžpole AUHTomáš Pelka
1111Lipová ZLMartin Hověžák
1212Lukov ZLMichal Kadlčák
1313Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1414Nevšová ZLDavid Marcaník
1515Nedašov ženyZLTomáš Obadal
1616Smolina 35ZLTomáš Obadal
1717Kněžpole BUHDaniel Palčík
1818Želechovice nad Dřevnicí ZLTomáš Malaník
1919Horní Lideč VSAlbert
2020Vrbětice 35+ZLBronislav Lysák
2121Hostětín ženyUHLucie Bartošová
2222Vlachovice ZLKarolína Fojtů
2323Vrbka AKMJosef Pospíšil
2424Popov ZLKarolína Fojtů
2525Rudimov ženyZLBarbora Andersová
2626Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2727Louky ZLpeca
2828Vrbka BKMJosef Pospíšil
2929Hradčovice zenyUHAdéla Stehlíková
3030Bílovice UHKarolína Gajdošíková
3131Salaš UHMichal Janováč
3232Pitín UHTomáš Šašinka
3333Nedašov MužiZLTomáš Obadal
3434Bojkovice Muži UHTomáš Šašinka
3535Částkov UHSDH Částkov
3636Nedašov 35+ZLTomáš Obadal
3737Lipová BZLTomáš Vaněk
3838Bratřejov ženyZLKristýna Tomšová
3939Zborovice MužiKMTibor Krist
4040Hošťálková ŽenyVSRoman Hlavatý
4141Polichno Muži ZLPavel Novosad
4242Vlachova Lhota ZLBronislav Lysák
4343Křekov 35+ZLRoman Vaculčík
4444Všemina ZLDzidza Dzidza
4545Hostišová ženyZLLukáš Konečný
4646Hošťálková MužiVSRoman Hlavatý
4747Hoštiná MužiPUPavol Galánek
4848Trnava MužiZLJiří Vajďák
4950Louky ŽenyZLMichaela Chocholatá
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 06. RozsochatecHB
23. 06. Hřiště RadíčPB
23. 06. Dolní Libina - koupalištěSU
23. 06. ChlebičovOP
23. 06. Areál Lesík - Dolní ŽivoticeOP
28. 06. Hasičské hřiště Nové BrániceBO
28. 06. Vrchoslavice -fotbalové hřištěPV
29. 06. VacovPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. SněžnéRK
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Mikulovice, hasičské hřištěZN
29. 06. Střelice (Dědřichov)OL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. hřiště DaměniceBN
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Velké Kunětice-totbal. hřištěJE
29. 06. ParšovicePR
29. 06. DaměniceBN
29. 06. ČernovírUO
29. 06. HlubočanyVY
29. 06. MachováZL
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. MilostoviceOP
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. BOHUMILICE - ROZSTŘELPT
29. 06. Krásná VesMB
29. 06. Vésky - Pozor začátek v 16:00UH
29. 06. Hasičský areál U JizerySM
29. 06. Stupešice hasičské hřištěZN
29. 06. Bílovice (PV)PV
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. ZvoleSU
30. 06. VelichovkyNA
30. 06. LukaviceRK
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
30. 06. SDH KobeřiceOP
05. 07. PěnčínJN
05. 07. Leskovec n.M.-fotbalové hřištěBR
05. 07. LáseniceJH
05. 07. Lanžhot, fot. hřiště na ŠlajsiBV
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. DubenecTU
06. 07. BudilovPT
06. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
06. 07. Žižkovo PoleHB
06. 07. Aréna JesenicePB
06. 07. OlšovecPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.