Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B Kdy: 10. 07. 2020 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský Telefon:  608 87 11 44
Začátek rezervace: 30. 06. 2020 08:30 Konec rezervace: 10. 07. 2020 22:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němetice MužiVSLubomír Kunovský
22Loučka ženyVSŠimon Sedlář
33Dolní Bečva ženyVSKristy
44Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
55Loukov ŽenyKMmarta
66Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
77Ublo ZLLibor Punčochář
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1010Valašská Polanka MVSPetr m
1111Velká Bystřice OLMichal Surma
1212Hustopeče nad Bečvou PRPavel Orel
1313Odry Tošodry FireteamNJzdenek bortl
1414Staré Město MužiFMLubomír Kunovský
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Hošťálková VSRoman Hlavatý
1717Poruba mužiPRMartin
1818Odry Tošodry fireteam ženyNJzdenek bortl
1919Ratiboř mužiVSLibor Vítek
2020Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2121Zámrsky MužiPRLubomír Kunovský
2222Hustopeče nad Bečvou MužiPRLubomír Kunovský
2323Ratiboř ženyVSLibor Vítek
2424Hliník nad Váhom MužiBYLubomír Kunovský
2525Hliník nad Váhom MužiBYLubomír Kunovský
2626Hoštiná MužiPUPavol Galánek
2727Lukov ZLSDH Mysločovice
2828Olšovec PRLenka Zdráhalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Otinoves - sportovní areálPV
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice/n/B - hasičský areálPR
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
01. 08. Prušánky, hasičské hřištěHO
01. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
01. 08. Zámecký park v OldřišověOP
01. 08. TJ hřiště KrhováVS
01. 08. Mochtín - HřištěKT
02. 08. MochtínKT
02. 08. Aréna JesenicePB
02. 08. ZahnašoviceKM
02. 08. Radostín nad OslavouZR
02. 08. LitovanyTR
07. 08. Výškovice, místní hřištěNJ
08. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.