Němetice-výletiště 2020 - Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 10. 07. 2020 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský
Telefon:  608 87 11 44

Začátek rezervace: 30. 06. 2020 08:30
Konec rezervace: 10. 07. 2020 22:00
Začátek tipování:  10. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 10. 07. 2020 00:00
Zadal: Lubomír Kunovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Čas je měřen elektronicky, terče sklopné. Soutěž bude dle pravidel VS Ligy 

 

Požární útok se provádí na travnaté ploše na 2B, prostor kolem základny - beton.

 

Vyhodnocení soutěže bude po skončení posledního požárního útoku do 15 minut.

 

Startovné: 150,- Kč

 

Ceny:             Muži                                                              Ženy

                        1. místo: 1200,-Kč + Pohár                            1. místo: 1000,-Kč + Pohár

                        2. místo: 800,-Kč + Pohár                              2. místo: 700,-Kč + Pohár

                        3. místo: 500,-Kč + Pohár                              3. místo: 500,-Kč + Pohár

                        4. místo: 300,-Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-11347.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice MužiVSLubomír Kunovský
22Loučka ženyVSŠimon Sedlář
33Dolní Bečva ženyVSKristy
44Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
55Loukov ŽenyKMmarta
66Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
77Ublo ZLLibor Punčochář
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1010Valašská Polanka MVSPetr m
1111Velká Bystřice OLMichal Surma
1212Hustopeče nad Bečvou PRPavel Orel
1313Odry Tošodry FireteamNJzdenek bortl
1414Staré Město MužiFMLubomír Kunovský
1515Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1616Hošťálková VSRoman Hlavatý
1717Poruba mužiPRMartin
1818Odry Tošodry fireteam ženyNJzdenek bortl
1919Ratiboř mužiVSLibor Vítek
2020Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2121Zámrsky MužiPRLubomír Kunovský
2222Hustopeče nad Bečvou MužiPRLubomír Kunovský
2323Ratiboř ženyVSLibor Vítek
2424Hliník nad Váhom MužiBYLubomír Kunovský
2525Hliník nad Váhom MužiBYLubomír Kunovský
2626Hoštiná MužiPUPavol Galánek
2727Lukov ZLSDH Mysločovice
2828Olšovec PRLenka Zdráhalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lešná VS16,1515,9716,152019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Velká Lhota VS15,5616,2616,262019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podolí VS15,4316,8716,872019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podhradní Lhota KM15,0016,8816,882019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřička VS16,5016,9316,932019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ratiboř VS15,9118,6218,622019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Brusné KM18,4918,8218,822019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mirošov ZL18,5618,8718,872015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Němetice VS18,8916,3018,892019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Milotice nad Bečvou PR19,0818,4419,082015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Babice VS18,2819,1619,162015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  nerozlišeno -23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS23,7124,1524,152015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mikulůvka VS24,6219,5324,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Němetice VS25,8025,7425,802015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Potštát PR26,3720,2026,372015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Karolinka Sklárny VS17,0828,6928,692019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lešná AVS36,3421,3436,342015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Loučka VS58,0633,0958,062015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Študlov VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sehradice ZLNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Valašské Příkazy VSNP16,71NP2019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6617,7617,762015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Komárovice VS17,7318,0918,092019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Kunovice VS18,6317,7918,632015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR18,8417,5518,842013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Karlovice VS19,2919,2919,292014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Býškovice PR19,3319,2519,332015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kunovice VS18,5519,7719,772013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kunovice VS19,9417,4319,942014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bratřejov ZL20,1819,9320,182019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střítež nad Bečvou VS20,1919,2020,192013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Komárovice VS19,5420,3820,382013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS19,5520,5320,532019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vigantice VS20,6519,1720,652014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,0020,8020,802014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Juřinka VS21,0720,8521,072013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hovězí VS20,8621,6621,662013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loukov KM22,1120,9222,112019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS21,0322,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,9922,6222,622013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slušovice ZL22,2222,6222,622015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Loučka VS22,6721,9022,672019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vigantice VS22,5722,7822,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Potštát PR22,8422,9622,962015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Velká Lhota VS23,2220,9423,222019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Opatovice PR23,7823,4523,782013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bystřička VS24,0519,2524,052013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Potštát PR24,6724,2524,672014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hovězí VS23,8225,0225,022014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choryně VS24,4625,3325,332013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Choryně VS29,3528,4929,352015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kladeruby BVS36,4832,9436,482019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kladeruby VS38,0425,7038,042014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choryně VS53,1352,2753,132014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Kladeruby AVS58,1651,3358,162019/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lešná VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jarcová VSNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Police VSNPNPNP2015/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
2018/06/24 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2018/07/13 Němetice-výletiště, Memorial Václava Kunovského-Noční soutěž na 2B
-
2019/06/23 Němetice, pohárovka 2B
VHL
2019/07/12 Němetice-výletiště, 8.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2020/07/25 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Milotice/n/B - hasičský areál, O pohár SDH Milotice nad Bečvou
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga