Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Fotbalové hřiště Újezd

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jiřího Kohela 2B Kdy: 30. 05. 2020 10:00
Kontakt:   Ondřej Černý Telefon:  602604856
Začátek rezervace: 04. 12. 2019 10:00 Konec rezervace: 30. 05. 2020 10:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Újezd, SDH Újezd muži Domažlice Ondřej Černý
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Újezd, SDH Újezd ženyDomažlice Ondřej Černý
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
02. 08. ZahnašoviceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.