Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Všekary

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla Kdy: 11. 07. 2020 13:00
Kontakt:   sdh.vsekary@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 06. 2020 20:00 Konec rezervace: 11. 07. 2020 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Všekary, Domažlice Pavel Krchlebak
2. Hradec, MužiPlzeň-jih Zdeněk Horák
3. Honezovice, mužiPlzeň-jih SDH Honezovice
4. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
5. Kostelec, mužiTachov Pavel Pechát
6. Horní Metelsko, panteřiDomažlice Tomáš Zverka
7. Březí, ŽenyDomažlice Tereza Bauerová
8. Hadrava, Ženy Klatovy Tomáš Marný
9. Kostelec, ženyTachov Pavel Pechát
10. Sedlčany, Příbram Jarous Janský
11. Honezovice, ženyPlzeň-jih SDH Honezovice
12. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
13. Kostelec, muži BTachov Pavel Pechát
14. Oplot, MužiPlzeň-jih Marika Součková
15. Březí, MužiDomažlice Adéla Kabourková
16. Křenovy, MužiDomažlice Roman Bufka
17. Čelákovy, MužiPlzeň-jih Jiří Böhm
18. Bezděkov pod Třemšínem, Příbram Petty
19. Ves Touškov, MužiPlzeň-jih Martin Oppl
20. Hrabice, Prachatice Radoslav Myslík
21. Hadrava, MužiKlatovy Tomáš Marný
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. Myslibořice ZRUŠENO!!!!!TR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.