Dubenec 2018 - 9. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 15. 07. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2018 23:59
Začátek tipování:  15. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-9211.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
16Dubenec TUHonza Pajer
27Bystřec AUOHonza Pajer
38Roudnice HKHonza Pajer
49Zderaz ACRHonza Pajer
510Trnov RKHonza Pajer
611Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
712Myštěves HKHonza Pajer
813Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
914Moravany PAHonza Louža
1015Bohuslavice SUHonza Pajer
1116Velký Třebešov NAHonza Pajer
1217Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Pajer
1318Bašnice JCHonza Pajer
1419Pšánky HKHonza Pajer
1520Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1621Záchlumí UOJan Divíšek
1722Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1823Zderaz CCRJan Tměj
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1111Hrobice PAjan pleskot
1212Košťálov SMLenka Poloprutská


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže