Mříčná 2018 - Mříčenský pohár

Liga: JL
Místo: Mříčná
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 26. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Petr Sedláček
Telefon:  +420 737 236 774

Začátek rezervace: 21. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

sportovní areál za koupalištěm
e-mail: sdhmricna@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mricna-9302.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mříčná SMsdhmricna
22Košťálov SMTomáš Tulach
35Bezděkov pod Třemšínem PBMichaela Malá
46Sychrov MBRadek Kuntoš
57Hradčany LITomáš Najman
68Podůlší JCJakub Tomeš
79Kosmonosy MBJan Klimo
810Tatobity SMMarek Bárta
911Veselá MBOlda Česák
1012Jirkov JNMíra Berka
1113Obrubce MBPepa Adam
1216Krásná Ves MBJan Macoun
1317Malá Skála JNRadek Havelka
1418Pšánky HKDan Všetečka
1519Dobšín MBPepa Adam
1620Olešnice SMLukáš Marek
1721Velké Hamry JNJan Hloucal
1828Dneboh MBLukáš Danda
1929Jílové u Držkova JNLukáš
2030Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Sychrov "B"MBBarbora Křapková
25Libuň JCMichaela Malá
36Katusice MBDenisa Boháčková
47Košťálov SMTomáš Tulach
58Jeřmanice LIIveta
69Kosmonosy MBJarča Kopelentová
710Sychrov "A"MBBarbora Křapková
811Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
920Mříčná SMsdhmricna


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM17,1816,6217,182016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM17,2517,1317,252016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Borovice MB17,5817,6117,612014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC17,1217,7117,712017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála BéčkoJN17,5717,7917,792014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM17,7217,8017,802017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Obrubce MB17,8817,4217,882016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM17,3817,9417,942014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sychrov MB17,6618,0418,042014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov u Semil SM--18,072013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN18,0817,2518,082017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jablonec nad Jizerou SM17,9118,2818,282017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB18,3216,7018,322016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bratříkov JN18,3618,3818,382016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB18,2918,4218,422016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Benešov u Semil SM17,7518,5118,512017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB18,0118,5618,562017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov MB18,5918,1118,592017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov MB--18,622013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN18,7517,5618,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC18,9417,0818,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Břehy MB18,2718,9718,972017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice LI17,4418,9718,972016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Borovice MB17,9418,9718,972016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Huť JN19,0718,0619,072016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krásná Ves MB--19,282013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Borovice MB--19,302013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bratříkov JN19,3518,9519,352014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myštěves HK19,8317,4219,832014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Huť JN18,5019,8319,832017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI19,9619,3619,962014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Smidary HK20,0119,6020,012017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jablonec nad Jizerou SM20,1920,4920,492016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN--20,702013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Karlinky LI21,0920,8421,092016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov MMB22,2922,6722,672017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bratříkov JN--22,942013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Libuň JC23,4123,3623,412013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libuň JC--23,412013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Libuň JC18,3424,0524,052014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krásná Ves MB24,6634,2234,222014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK--35,082013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Břehy MB--40,382013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malá Skála BéčkoJN42,9418,8242,942017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Huť JN20,1948,5848,582014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Borovice MBNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Mříčná SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Huť JN--NP2013/05/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chrášťany LTNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/26 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2008/05/31 Mříčná, SM, Mříčenský pohár
JL
2013/05/25 Mříčná, Mříčná
-
2013/05/25 Mříčná, fotbalové hřiště, Mříčenský pohár
JL
2014/05/31 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2015/05/30 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2016/05/28 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2017/05/27 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga