Pěnčín 2024 - Memoriál Ladislava Hladkého

Liga: JL
Místo: Pěnčín
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 07. 2024 10:00
Kontakt:   Miroslav Lang
Telefon:  602864018

Začátek rezervace: 01. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 04. 07. 2024 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2024 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

víceúčelový areál u hasičské stanice


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-13972.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dneboh MB16,0216,6416,642023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Tatobity SM16,9616,6016,962023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dubenec TU16,9916,7916,992023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Březová LI16,7817,1317,132023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dobšín Kamenice MB17,5617,4117,562023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Obrubce MB17,7417,2317,742023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sychrov MB18,0717,6518,072023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velichovky NA17,6618,0818,082023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Třebnouševes JC17,4018,2618,262023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bechov MB18,6518,4318,652023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Košťálov SM18,1218,7118,712023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Břehy MB17,8119,2419,242023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krásná Ves MB19,6419,2419,642023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN19,7217,2619,722023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rašín JC18,5119,7819,782023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jirkov BJN22,9617,3822,962023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Radimovice LI24,6224,2424,622023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešnice SM25,6616,5925,662023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Karlinky LINPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JCNPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jirkov AJNNPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Doubrava MBNPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pěnčín JNNPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
2021/09/04 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť)
FNC
2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín
FNC
2023/08/26 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2023/08/26 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín
FNC
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga