Tanvald 2024 - O pohár starosty města Tanvaldu

Liga: JL
Místo: Tanvald
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 07. 09. 2024 09:00
Kontakt:   Karel Bukvic
Telefon:  721 844 588

Začátek rezervace: 02. 09. 2024 20:00
Konec rezervace: 06. 09. 2024 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2024 20:00
Konec hlasování: 06. 09. 2024 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

městský stadion Tanvald


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tanvald-13977.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,4216,2316,422023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC16,3516,4916,492022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dubenec TU16,4716,6916,692022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tatobity SM16,7216,7516,752021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Třebnouševes JC16,9816,9716,982023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU16,9916,8916,992021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Obrubce MB17,0117,1017,102023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jirkov AJN17,1917,1417,192023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Březová LI17,2417,1517,242021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jirkov AJN17,2416,9817,242022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dubenec TU17,4016,3917,402023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sychrov MB17,4417,1617,442023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dneboh MB17,2317,4817,482022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pěnčín JN17,2817,5317,532022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dobšín Kamenice MB17,5917,3317,592021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešnice SM17,1017,5917,592022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Brada - Rybníček JC17,3717,5917,592021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Březová LI17,6217,2717,622022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Karlinky LI17,2317,6417,642023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Sychrov MB17,6817,7417,742022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tatobity SM17,4517,7417,742023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dobšín Kamenice MB16,9717,8517,852022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pěnčín JN17,6117,8617,862021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobšín Kamenice MB17,4717,9217,922023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešnice SM18,0117,4118,012023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dneboh MB18,0317,4718,032023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Košťálov SM17,8918,0518,052023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Košťálov SM17,6018,0618,062021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Frýdštejn JN17,4518,0818,082023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Horní Měcholupy AB17,3018,1118,112022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sychrov MB18,1217,3418,122021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pěnčín JN18,2517,6618,252023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Horní Měcholupy AB18,2617,5818,262021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Břehy MB18,3017,6218,302023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rašín JC18,3616,7718,362023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Košťálov SM17,3918,4518,452022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bechov MB18,2718,4718,472021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Krásná Ves MB18,0618,5218,522022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olešnice SM16,9118,5618,562021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žehrov MB18,5918,5018,592022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karlinky LI18,7018,3618,702022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radimovice LI18,7818,5118,782022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Krásná Ves MB19,1817,2919,182023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jirkov BJN18,4019,2019,202021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Jirkov BJN19,3217,9519,322022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Ploukonice SM19,3519,3019,352023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bechov MB18,6019,4519,452023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Břehy MB19,4517,7619,452022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bechov MB19,5919,5919,592022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Brada - Rybníček JC18,1619,7719,772022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Desná III JN20,0618,5020,062021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Desná III JN18,9121,0321,032022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radimovice LI19,5621,0721,072023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jirkov AJN17,2125,4625,462021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Jílové u Držkova JN19,2025,6925,692021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Karlinky LI25,7420,8225,742021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Břehy MB25,5925,9925,992021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Smržovka JN30,3330,2730,332022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Byšice ME33,3033,4733,472022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tanvald JN36,3839,0539,052022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Tanvald Horní TanvaldJN44,2345,1145,112021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tanvald HorníJN47,4847,4247,482023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Krásná Ves MBNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Obrubce MBNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jirkov BJNNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Tanvald Tanvald ŠumburkJNNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Tanvald ŠumburkJNNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Ploukonice SMNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Doubrava MBNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Josefův Důl JNNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Frýdštejn JNNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Tatobity SMNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Březová LINPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2023/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Frýdštejn JN17,28NPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Žehrov MBNP19,50NP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Velké Hamry JNNPNPNP2022/09/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Dneboh MBNPNPNP2021/09/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Tanvald, ul. Horská, 18. Ročník
-
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2022/09/10 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald
JL
2023/09/09 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga