Sportovní areál Zderaz 2019 - IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)

Liga: -
Místo: Zderaz
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 18. 05. 2019 20:30
Kontakt:   Jan Tměj, SDH Zderaz
Telefon:  739173747

Začátek rezervace: 18. 05. 2019 20:30
Konec rezervace: 18. 05. 2019 20:30
Začátek tipování:  18. 05. 2019 00:00
Konec hlasování: 18. 05. 2019 00:00
Zadal: Jan Tměj

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/zderazsdh/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

• IV. ZDERADÁKUV POHÁR •
SDH Zderaz Vás všechny srdečně zve na čtvrtý ročník Zderadákova poháru.
18. května 2019 pořádáme celodenní Vepřové hody, na které večer naváže noční závod v požárním útoku s afterparty.


KATEGORIE:
• Muži
• Ženy


PRAVIDLA SOUTĚŽE:
• 2 hadice B + 4 hadice C. Minimální plošná šíře hadic: B - 100mm, C - 65mm (úzké.) Můžete běžet i s širokými. :)
• Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.
• Doba přípravy základny - 4 - 5 minut (podle účasti.) Koncovky "na papír."
• tartanová základna, zbytek trati travnatý
• Každý tým si může půjčit jednoho závodníka z jiného týmu
• V týmu žen může běžet jeden muž, a to pouze na pozici strojník
(Dále dle pravidel Extraligy ČR s vlastními úpravami)


ČASOVÝ HARMONOGRAM CELÉHO DNE (předběžný):
• 10:00 - Začátek Vepřových hodů
• možnost pořádaní okrskového kola PS (odpolední hodiny)
• do 20:45 PREZENCE
• 21:15 - START
• AFTERPARTY
(Harmonogram je zatím jen odhadovaný.


Těšíme se na Vaši účast!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zderaz-10032.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Široký Důl ASY15,6415,3115,642016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Perálec CR--16,042017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Široký Důl BSY--16,272017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Hartmanice SY--16,352017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Prosetín CR--16,412017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Široký Důl ASY--16,412017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Oldřiš ASY--16,582017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Perálec CR16,8616,3416,862016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Lanšperk UO--16,862017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Zderaz ACR17,0115,6217,012016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Pomezí BSY17,0716,9617,072016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Předměstí SY--17,312017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Bošín UO--17,332017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Hartmanice SY17,2717,3317,332016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Telecí SY--17,542017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Nedvězí SY16,7717,5717,572016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Zderaz BCR--17,822017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Květná SY--17,892017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Zbožnov CR17,9217,7417,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Široký Důl BSY17,9217,8717,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Seč CR16,4517,9317,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
22.  Horní Holetín CR--18,282017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
23.  Lanšperk UO16,9418,3918,392016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
24.  Oldřiš ASY18,5018,2918,502016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
25.  Seč CR--18,552017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
26.  Doubravice CR--18,792017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
27.  Předměstí SY18,9218,2118,922016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
28.  Dolní Libchavy UO--18,992017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
29.  Vinary UO--19,062017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
30.  Kamenec u Poličky SY19,1118,3119,112016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
31.  Polička SY19,1516,8319,152016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
32.  Stradouň UO--19,622017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
33.  Ostrov CR--19,732017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
34.  Oldřiš BSY--19,742017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
35.  Osík SY--19,762017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
36.  Zderaz BCR17,4419,8819,882016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
37.  Vinary UO18,3319,9319,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
38.  Bystré SY--20,062017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
39.  Leština CR--20,162017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
40.  Velké Opatovice BK--20,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
41.  Leština UL20,0120,7420,742016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
42.  Zderaz CCR--20,762017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
43.  Záboří CR--21,292017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
44.  Hostovlice KH--21,362017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
45.  Lukavice CR21,4920,1121,492016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
46.  Moravany PA22,7619,3522,762016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
47.  Prosetín CR21,6324,9324,932016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
48.  Doly CR--25,382017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
49.  Oldřiš BSY26,9925,9126,992016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
50.  Jarošov SY--27,132017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
51.  Květná SY27,3928,2028,202016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
52.  Polička SY--29,952017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
53.  Bučina UO30,2327,4830,232016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
54.  Bučina UO--31,282017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
55.  Otradov BCR30,0331,5531,552016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
56.  Dolní Újezd SY--33,112017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
57.  Hluboká CR--33,212017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
58.  Svídnice CR--34,852017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
59.  Hluboká CR29,0335,4535,452016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
60.  Záboří BCR23,1935,8035,802016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
61.  Lezník SY38,9134,7138,912016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
62.  Hlinsko CR--41,862017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
63.  Doly CR41,9642,1042,102016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
64.  Bor u Skutče CR--46,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
65.  Bor u Skutče CR69,8379,7979,792016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
66.  Srch PANPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
67.  Zderaz ACR--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
68.  Svídnice CRNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
69.  Letohrad - Kunčice DUO--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
70.  Záboří ACRNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
71.  Dolní Dobrouč UO--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
72.  Přívrat UO--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
73.  Otradov ACRNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
74.  Studnice CR--NP2017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lezník SY--20,022017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
2.  Holice PA--20,042017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
3.  Kamenec u Poličky SY--21,052017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
4.  Stradouň UO--21,502017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
5.  Hartmanice SY21,7321,1021,732016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
6.  Hlinsko CR--22,692017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
7.  Lezník SY23,6423,3023,642016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
8.  Rychnov CR--24,492017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
9.  Lanšperk UO25,4824,2225,482016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
10.  Rychnov CR25,5625,2425,562016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
11.  Nedvězí SY26,2525,3526,252016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
12.  Doly CR--26,262017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
13.  Zderaz CR27,9126,1627,912016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
14.  Zderaz CR--28,632017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
15.  Bučina UO32,6031,8532,602016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
16.  Stéblová PA32,7824,3332,782016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
17.  Kamenec u Poličky SY33,9934,0134,012016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
18.  Leština UL25,1835,9935,992016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
19.  Polička SY--44,432017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
20.  Bučina UO--71,852017/05/27 Útok,sklopka 2xB široké
21.  Pomezí SYNPNPNP2016/05/28 Útok,sklopka 2xB široké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/03/16 Velká n. Vel. - sportovní hala, VELICKÁ HALA
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga