Zderaz 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 17. 06. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oponešice TR 16,19 16,12 16,19
2.  Trnava TR 16,33 16,06 16,33
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,36 16,36 16,31
4.  Velké Hoštice OP 16,39 15,95 16,39
5.  Zahorčice ST 16,40 16,40 16,17
6.  Mladoňovice TR 16,51 16,51 16,08
7.  Letohrad Jeleni UO 16,63 16,41 16,63
8.  Plumlov PV 16,85 16,06 16,85
9.  Nevcehle JI 16,90 16,90 16,63
10.  Lavičky ZR 16,95 16,95 16,42
11.  Petrovice B TR 16,98 16,49 16,98
12.  Radostín nad Oslavou ZR 17,03 16,24 17,03
13.  Pasohlávky BV 17,20 16,31 17,20
14.  Čikov TR 17,21 16,60 17,21
15.  Pšánky HK 17,27 17,17 17,27
16.  Zlatá Olešnice JN 17,32 16,62 17,32
17.  Bašnice JC 17,34 16,43 17,34
18.  Chářovice BN 17,35 17,26 17,35
19.  Chrastavec SY 17,48 17,48 16,93
20.  Míchov BK 17,53 17,53 16,99
21.  Moravany PA 17,59 17,30 17,59
22.  Zbožnov CR 18,05 17,07 18,05
23.  Záchlumí UO 18,06 17,67 18,06
24.  Srch PA 18,09 18,04 18,09
25.  Nevřeň PS 18,13 18,13 17,69
26.  Únětice PJ 18,17 18,17 17,72
27.  Morašice CR 18,18 17,56 18,18
28.  Stradouň UO 18,22 17,56 18,22
29.  Letohrad - Kunčice B UO 18,37 18,37 16,25
30. Výsledek se nepočítá do ligy  Perálec CR 18,39 17,28 18,39
31.  Výsonín CR 18,44 18,28 18,44
32.  Bohdalín PE 18,52 17,19 18,52
33. Výsledek se nepočítá do ligy  Zderaz CR 18,72 18,72 17,56
34.  Hrobice PA 18,77 17,17 18,77
35.  Široký Důl SY 18,82 17,31 18,82
36.  Zderaz A CR 20,92 20,92 18,41
37.  Choltice PA NP NP NP
37.  Chotěmice TA NP NP NP
37.  Otradov CR NP NP NP
37.  Krasonice JI NP NP NP
37.  Olešná HB NP NP NP
37.  Prosetín CR NP NP NP
37.  Čechtín TR NP NP NP
37.  Krotějov TA NP NP NP
37.  Oldřiš SY NP NP NP
37.  Obrubce MB NP NP NP
37.  Jinolice Renmotor JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 17,23 17,02 17,23
2.  Dvorce TA 17,57 17,57 17,56
3.  Skrochovice OP 17,67 17,67 17,63
4.  Libuň JC 17,82 17,82 17,59
5.  Nepomuky UO 18,13 17,43 18,13
6.  Sloup PZ 18,24 18,24 17,90
7.  Nedvězí SY 18,40 17,10 18,40
8.  Hrobice PA 19,21 19,21 16,57
9.  Radíkov PR 19,83 17,25 19,83
10.  Stradouň UO 19,85 19,85 18,74
11.  Holice PA 19,95 19,95 18,97
12.  Stéblová PA 26,00 26,00 22,78
13.  Dlouhá Ves RK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR16,1216,1916,192018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Trnava TR16,0616,3316,332018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3616,3116,362018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Velké Hoštice OP15,9516,3916,392018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahorčice ST16,4016,1716,402018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladoňovice TR16,5116,0816,512018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad JeleniUO16,4116,6316,632018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,8016,7216,802017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bašnice JC16,5416,8316,832017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV16,0616,8516,852018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevcehle JI16,9016,6316,902018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR16,9516,4216,952018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Petrovice BTR16,4916,9816,982018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zderaz ACR16,5317,0217,022017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR16,2417,0317,032018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Myštěves HK17,1717,1217,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pasohlávky BV16,3117,2017,202018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Čikov TR16,6017,2117,212018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pšánky HK17,1717,2717,272018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad JeleniUO17,2816,5417,282017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN16,6217,3217,322018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bašnice JC16,4317,3417,342018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chářovice BN17,2617,3517,352018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO17,3217,3717,372017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chrastavec SY17,4816,9317,482018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Míchov BK17,5316,9917,532018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Moravany PA17,3017,5917,592018/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,4417,642017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hartmanice SY17,2617,6517,652017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Moravany PA17,7217,2617,722017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času

 nepřihlášen  - 0 00.00.0000 00:00


Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Brtník  16 ** 25 16.06.2018 11:39
 Michal Matějíček  16 ** 24 16.06.2018 13:34
 Dušan Ingr  16 ** 24 17.06.2018 07:51
 Jan Jeřábek  16 ** 22 15.06.2018 13:42
 Radek Troch  16 ** 22 12.06.2018 22:03
 Tlumič  16 ** 19 17.06.2018 09:27
 Aleš Coufal  16 ** 16 12.06.2018 18:47
 Lukáš Vaculík  16 ** 16 17.06.2018 09:20
 Josef Novák  16 ** 15 13.06.2018 19:26
 Ondřej Zemánek  16 ** 14 15.06.2018 19:23
 Honza Adamec  16 ** 11 14.06.2018 20:04
 Tomáš Láznička  16 ** 2 16.06.2018 07:10
 Radek Staněk  16 ** 0 04.06.2018 12:21
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 17.06.2018 09:17
 Lucie Samková  16 ** 0 13.06.2018 20:46


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17 ** 19 14.06.2018 20:04
 Dušan Ingr  16 ** 0 17.06.2018 07:51
 Zdeněk Juřík  16 ** 0 17.06.2018 09:19
 Michal Matějíček  16 ** 0 16.06.2018 13:34
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 17.06.2018 09:20
 Tomáš Láznička  16 ** 0 16.06.2018 07:10
 Lucie Samková  16 ** 0 13.06.2018 20:46
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 15.06.2018 19:24
 Aleš Coufal  16 ** 0 12.06.2018 18:48
 Lukáš Brtník  16 ** 0 16.06.2018 11:06
 Tlumič  16 ** 0 16.06.2018 08:47
 Radek Staněk  16 ** 0 04.06.2018 12:21
 Radek Troch  16 ** 0 12.06.2018 22:03

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře