Zderaz 2022 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 09. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon:  739173747
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 15,97 15,75 15,97
2.  Čechtín TR 16,09 16,02 16,09
3.  Krotějov Sport TA 16,11 15,98 16,11
3.  Prchalov NJ 16,11 16,11 16,08
5.  Plumlov PV 16,19 16,19 15,66
6.  Čikov TR 16,20 16,11 16,20
7.  Budeč JH 16,23 16,23 16,09
8.  Bašnice JC 16,25 15,64 16,25
9.  Olešnice OL 16,42 16,42 16,21
10.  Sychotín BK 16,57 16,57 16,53
11.  Petrovice TR 16,64 16,64 15,99
12.  Hrabůvka PR 16,69 16,69 16,53
13.  Letohrad - Orlice B UO 16,73 16,73 16,60
14.  Velký Ořechov ZL 16,74 16,51 16,74
15.  Lavičky ZR 17,01 16,27 17,01
16.  Drahňovice BN 17,07 17,07 16,87
17.  Letohrad - Kunčice D UO 17,10 17,10 16,44
17.  Oldřiš SY 17,10 17,10 17,10
19.  Frýdštejn JN 17,13 17,13 16,42
20.  Zahnašovice KM 17,22 16,55 17,22
21.  Zderaz CR 17,83 17,83 17,54
22.  Mysločovice ZL 21,44 21,44 16,79
23.  Srch PA NP NP NP
23.  Žižkovo Pole HB NP NP NP
23.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Budíkovice TR 15,05 15,05 14,92
2.  Olešná HB 15,67 15,66 15,67
3.  Letohrad - Kunčice C UO 16,01 15,80 16,01
4.  Ploukonice SM 16,28 16,06 16,28
5.  Plumlov PV 16,69 16,69 15,88
6.  Benetice TR 17,26 17,26 16,11
7.  Hartmanice SY 17,27 17,27 16,40
8.  Pšánky HK 17,39 17,39 16,22
9.  Česká Bělá HB 17,40 17,40 16,17
10.  Krasice - Prostějov PV 18,61 18,41 18,61
11.  Bílovice UH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Budíkovice TR15,0514,9215,052022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Olešná HB15,6615,6715,672022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Kunčice C UO15,8016,0116,012022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Ploukonice SM16,0616,2816,282022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Plumlov PV16,6915,8816,692022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Letohrad - Kunčice C UO17,0715,9817,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Košťálov SM17,0716,6417,072021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Benetice TR17,2616,1117,262022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hartmanice SY17,2716,4017,272022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Pšánky HK17,3916,2217,392022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Česká Bělá HB17,4016,1717,402022/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Hlubyně PB16,7317,4317,432021/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  15 ** 23 03.09.2022 08:58
 Zdeněk Juřík  16 ** 21 03.09.2022 10:48
 Lukáš Vaculík  16 ** 17 03.09.2022 10:56
 Radek Staněk  16 ** 12 02.09.2022 21:58
 Josef Drnek  16 ** 9 31.08.2022 06:31


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Zdeněk Juřík  15 ** 0 03.09.2022 10:48
 Josef Drnek  16 ** 0 31.08.2022 06:31
 Michal Matějíček  16 ** 0 03.09.2022 08:58
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 03.09.2022 10:56
 Radek Staněk  16 ** 0 02.09.2022 21:58

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Budíkovice - Ženy

15,05https://youtu.be/LEvTivI-yN8 Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře