Zderaz - Hřiště 2020 - Zderaz

Liga: Okresní liga Svitavska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 05. 09. 2020 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Střítežský

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 16,50 16,37 16,50
2.  Drahňovice BN 17,21 17,14 17,21
3.  Sychotín A BK 17,27 16,79 17,27
4.  Zbožnov CR 17,52 17,52 16,98
5.  Chrastavec SY 17,80 17,79 17,80
6.  Zderaz B CR 17,93 16,40 17,93
7.  Sádek B SY 18,28 17,88 18,28
8.  Sádek A SY 18,42 18,02 18,42
9.  Pomezí B SY 18,51 17,97 18,51
10.  Hrabůvka PR 18,72 16,64 18,72
11.  Desná A SY 18,86 18,18 18,86
12.  Zderaz A CR 18,97 16,92 18,97
13.  Morašice CR 19,21 17,47 19,21
14.  Nedvězí SY 19,61 19,61 18,70
15.  Lubná SY 19,79 19,48 19,79
16.  Perálec B CR 20,01 20,01 18,77
17.  Široký Důl A SY 20,53 20,53 16,65
18.  Široký Důl B SY 20,81 20,81 18,86
19.  Bošín UO 20,83 17,97 20,83
20.  Květná SY 20,89 20,41 20,89
21.  Starý Jičín NJ 21,15 21,15 17,85
22.  Pomezí A SY 21,28 21,28 17,31
23.  Lukavice CR 21,80 21,80 19,72
24.  Předměstí.. SY 22,33 22,33 18,34
25.  Záchlumí UO NP NP NP
25.  Seč CR NP NP NP
25.  Desná B SY NP NP NP
25.  Letohrad - Kunčice D UO NP NP NP
25.  Pšánky HK NP NP NP
25.  Pohodlí SY NP NP NP
25.  Světlá nad Sázavou HB NP NP NP
25.  Oldřiš SY NP NP NP
25.  Perálec A CR NP NP 18,96
25.  Jenišovice CR NP NP NP
25.  Zderaz C CR NP NP NP
25.  Stradouň UO NP 21,32 NP
25.  Záboří CR NP NP 18,14
25.  Dolní Újezd SY NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 17,18 17,12 17,18
2.  Nedvězí SY 19,36 19,36 18,04
3.  Hartmanice SY 20,82 18,02 20,82
4.  Stradouň UO 20,84 20,19 20,84
5.  Malé Hoštice OP 22,25 16,40 22,25
6.  Pomezí SY 23,05 23,05 18,38
7.  Kamenec u Poličky B SY 23,31 19,93 23,31
8.  Předměstí.. SY 24,67 24,69 18,67
9.  Kamenec u Poličky A SY 31,71 28,03 31,71
10.  Pohodlí SY NP NP 20,19
10.  Široký Důl SY NP NP 19,61
10.  Oldřiš SY NP NP NP
10.  Bošín UO NP NP NP
10.  Sádek SY NP NP 18,91
10.  Přívrat UO NP NP 17,89
10.  Dolní Újezd SY NP 18,63 NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sádek SY 15,72 15,47 15,72
2.  Oldřiš SY 16,24 16,24 15,73
3.  Desná SY 16,32 15,91 16,32
4.  Perálec CR 17,21 17,03 17,21
5.  Hartmanice SY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Myštěves HK16,0116,2116,212019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Letohrad - Orlice UO16,4516,3616,452019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Sloup PZ16,7616,7916,792019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Budišov TR16,7316,8316,832020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Renmotor Jinolice JC16,8315,8116,832019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Myštěves HK16,6616,8616,862017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Libuň JC16,5616,9316,932017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hrobice PA16,7117,0117,012017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Letohrad - Orlice UO17,0416,4917,042020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dětkovice VY17,0616,6517,062019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Orlice UO17,0916,8517,092017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Nepomuky UO17,0817,1117,112017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nepomuky UO17,1417,0217,142019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dětkovice VY17,1217,1817,182020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Stará Říše JI17,0217,2317,232018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Olešná HB17,3116,3917,312020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Letohrad - Červená UO17,1217,5517,552017/09/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Dvorce TA17,5717,5617,572018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Dlouhá Ves RK16,1417,6217,622019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Skrochovice OP17,6717,6317,672018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nedvězí SY17,1117,6717,672019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bojkovice UH17,2817,6917,692020/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Nevcehle JI17,7716,2517,772019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Libuň JC17,8217,5917,822018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nepomuky UO17,4318,1318,132018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Košťálov SM18,1517,3418,152019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Malé Hoštice OP16,9318,1818,182019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sloup PZ18,2417,9018,242018/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Stará Říše JI17,5018,3218,322019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Hrobice Explosia PA18,3517,9018,352019/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Sportovní areál Zderaz, I. ZDERADÁKŮV POHÁR (2B, noční, Vepřové hody, DJ)
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/09/05 Zderaz - Hřiště, Zderaz
OLSY
2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře