Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 11. 06. 2022 08:30
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 05. 2022 08:30 Konec rezervace: 11. 06. 2022 08:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Břežany PZJan Trachta
22Zibohlavy KolínKOJarda Vaněk
34Ratenice KOJan Čáslava
45Ovčáry KOGabriela Hovorková
56Bulánka KOPetr Starý
67Radovesnice I KOAdmin PL Žyla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOAdmin PL Žyla
22Klučov KOZdeněk Měřička
33Zásmuky KOAdmin PL Žyla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Turkovice PHJosef Brabec
22Zibohlavy KolínKOJarda Vaněk
33Kostelec nad Černými Lesy BKOAdmin PL Žyla
44Ratenice KOJan Čáslava
56Ovčáry BKOGabriela Hovorková
67Tehovec PHAdmin PL Žyla
78Ovčáry KOAdmin PL Žyla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Turkovice PHAdmin PL Žyla
22Zibohlavy KolínKOJarda Vaněk
33Turkovice BPHJosef Brabec
44Kostelec nad Černými Lesy KOAdmin PL Žyla
55Ratenice KOJan Čáslava
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Tehovec PHAdmin PL Žyla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOAdmin PL Žyla
22Kšely AKOAdmin PL Žyla
33Kšely BKOAdmin PL Žyla

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOAdmin PL Žyla
22Ratenice KOJan Čáslava

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Klučov mladši A,B, starší, dorost, mužiKOZdeněk Měřička
22Kšely muži,ženy,dorostKOJaroslav Hýna
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 10. Chodová Planá, pivovar - MIMOTC
01. 10. SDH Nová Ves Hřiště nad vsíDO
01. 10. Jiřice u Miroslavi hřištěZN
01. 10. PoděvousyDO
01. 10. NasobůrkyOL
02. 10. hřiště ZbožnovCR
08. 10. PlinkoutOL
08. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
12. 11. U Hasičů 2058/1 PlzeňPM
19. 11. PohořeliceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.