Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Halámky Kdy: 24. 05. 2014 14:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 05. 2014 18:00 Konec rezervace: 23. 05. 2014 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Halámky mužiJHJan Zahradník
22Stříbřec JHLáďa Frantík
33Zdešov ženyJHLiby Rodová
44Chlum u Třeboně ŽENYJHPetr Belanský
55Kolence mužiJHZbyněk Malý
66Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
77Branná MužiJHFrantišek Bílek
88Mníšek JHJan Zahradník
99Rapšach ženyJHJan Prokes
1010Hamr mužiJHMichal Szokol
1111Majdalena MužiJHRyszard Krausowicz
1212Lomnice nad Lužnicí MužiJHKristýna Svobodová
1313Chlum u Třeboně MužiJHPetr Belanský
1414Lásenice MužiJHMartin Janků
1515Ústrašice Ústrašice B mužiTARadek Bubník
1616Stajka JHMiroslav Bosák
1717Rapšach MužiJHJan Prokes
1818Hamr ženyJHMichal Szokol
1919Lomnice nad Lužnicí ŽenyJHKristýna Svobodová
2020Lásenice ŽenyJHMartin Janků
2121Ústrašice Ústrašice ženyTARadek Bubník
2223Majdalena ženyJHRyszard Krausowicz
2324Hosín Muži, poslední na startCBJan Brašnička
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Újezd,fotbalové hřištěZL
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.