Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Horní Kamenice

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Horní Kamenice Kdy: 11. 07. 2020 12:00
Kontakt:   Žák Vlastimil Telefon:  +420 721 478 292
Začátek rezervace: 29. 06. 2020 20:00 Konec rezervace: 11. 07. 2020 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hrabice, Prachatice Radoslav Myslík
2. Mochtín, Klatovy Michal Kloupar
3. Žebnice, Plzeň-sever Vladimír Záhrobský
4. Dehtín, Klatovy Vláďa Kučera
5. Únětice 1911, Plzeň-jih Luboš Balvín
6. Bolkov, Plzeň-jih Radoslav Myslík
7. Zahorčice, Klatovy Josef Kolář
8. Křenovy, Domažlice Martin Hosl
9. Nevřeň, Plzeň-sever Houk
10. Horní Lukavice, Plzeň-jih Jan Hůla
11. Horní Kamenice, Domažlice Vlastimil Žák
12. Robčice, Plzeň-jih Radek Růt
13. Štítary, Domažlice Miroslav Žáček
14. Únětice 1911, Plzeň-jih Ondřej Kail
15. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous
16. Stýskaly, TygřiPlzeň-sever Václav Švíka
17. Mokrouše, Plzeň-jih SDH Mokrouše
18. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
19. Štichovice, Plzeň-sever Richard Hlous
20. Štěnovický Borek, Plzeň-jih Jan Albl
21. Chrást, Příbram Jan Trčka
22. Útušice, Plzeň-jih Zdeněk Dědek
23. Úněšov, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
24. Vranovice, PekloPříbram Standa Strnad
25. Příšov, Plzeň-sever Jitka Racková
26. Křelovice, Plzeň-sever Miloslav Pytlik
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Únětice 1911, Plzeň-jih Luboš Balvín
2. Dehtín, Klatovy Jana Hlaváčková
3. Hradec, Plzeň-jih Aneta Píchová
4. Úněšov, Plzeň-sever Denisa Joudalová
5. Štichovice, Plzeň-sever SDH ŠTICHOVICE ŽENY
6. Hlubyně, Příbram Dana Hrzalová
7. Štítary, Domažlice Denis Balounová
8. Želčany, Plzeň-jih Václav Kasl
9. Chotíkov, Plzeň-sever Monča
10. Lužná, Rakovník Tereza Říhová
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30. Poděvousy, Domažlice Jana Olšovská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.