Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky, Kdy: 18. 08. 2019 14:00
Kontakt:   SDH Kozmice, Jiří Hanslik Telefon:  731003929
Začátek rezervace: 05. 08. 2019 15:00 Konec rezervace: 18. 08. 2019 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice OPJiří Hanslik
22Sádek OPJiří Hanslik
33Odry TošOdry FireteamNJJiří Hanslik
44Starý Jičín NJJiří Hanslik
55Svoboda OPJiří Hanslik
67Bolatice OPLenka
78Komárov OPJosef Kubesa
89Chlebičov OPJiří Bena
910Dobroslavice OPLukáš Hanslik
1011Jamnice OPDominik
1112Služovice OPDušan Baránek
1213Neplachovice BOPHonza Malý
1314Starý Jičín BNJMichal Straka
1415Hněvošice OPPetr Vitásek
1516Hrabůvka PRHonza
1617Milostovice OPJaromír Volný
1718Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1819Starý Jičín NJMichal Straka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobroslavice OPLukáš Hanslik
22Velké Hoštice OPKateřina Večerková
33Služovice OPMonika Neminářová
44Malé Hoštice OPDominik
55Neplachovice OPHonza Malý
66Bolatice OPLenka
77Milostovice OPVeronika
88Svinov OVLenka Hanyášová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.