Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stříbřec Kdy: 21. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš Telefon:  728426065
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Halámky JHJan Prokes
23Stříbřec JHJan Zahradník
34Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
45Lásenice JHHanka Straňáková
56Stříbřec BJHJan Zahradník
67Mníšek JHJan Zahradník
78Zvíkov CBMilan Šimánek
89Frahelž JHJan Slipka
910Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1011Polště JHJirka Písař
1129Mysletice JIStanislav Dolský
1230Žirovnice PEjakub

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stříbřec JHJan Zahradník
24Rapšach JHstáňa
35Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
46Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
57Staňkov JHHasiči Staňkov
68Zvíkov CBMilan Šimánek
730Lásenice JHHanka Straňáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.