Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Stříbřec Kdy: 21. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Martin Dobeš Telefon:  728426065
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 18:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Halámky JHJan Prokes
23Stříbřec JHJan Zahradník
34Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
45Lásenice JHHanka Straňáková
56Stříbřec BJHJan Zahradník
67Mníšek JHJan Zahradník
78Zvíkov CBMilan Šimánek
89Frahelž JHJan Slipka
910Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1011Polště JHJirka Písař
1129Mysletice JIStanislav Dolský
1230Žirovnice PEjakub

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Stříbřec JHJan Zahradník
24Rapšach JHstáňa
35Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
46Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
57Staňkov JHHasiči Staňkov
68Zvíkov CBMilan Šimánek
730Lásenice JHHanka Straňáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.