Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 22. 06. 2019 08:00
Kontakt:   Markéta Dvořáková Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 06. 2019 08:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Radovesnice I KOMarek Jandák
33Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
44Dolní Břežany PZJan Trachta
55Ratenice KOJan Čáslava
66Klučov AKOZdeněk Měřička
77Ovčáry KOGabriela Hovorková
88Třebovle KOMarkéta Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Dolní Měcholupy ABLída Voslářová
33Rostoklaty KOSimona Vavreková
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Klučov KOZdeněk Měřička
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Třebovle KOMarkéta Dvořáková
88Zásmuky KOKarel Novák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Dobré Pole KOIveta Rysova
33Rostoklaty KOSimona Vavreková
44Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
55Ratenice KOJan Čáslava
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Křížkový Újezdec PHJaroslav Švehla
88Nové Jirny PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dobré Pole KOIveta Rysova
22Zibohlavy mladší žáci Zibohlavy AKOPetr Beneš
33Zibohlavy mladší žáci, Zibohlavy BKOPetr Beneš
44Rostoklaty AKOSimona Vavreková
55Rostoklaty BKOSimona Vavreková
66Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
77Ratenice KOJan Čáslava
88Klučov AKOZdeněk Měřička
99Klučov CKOZdeněk Měřička
1010Ovčáry AKOGabriela Hovorková
1111Ovčáry BKOGabriela Hovorková
1212Třebovle AKOMarkéta Dvořáková
1313Třebovle BKOMarkéta Dvořáková
1414Nové Jirny PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rostoklaty KOSimona Vavreková
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Klučov KOZdeněk Měřička
44Doubek APHLída Voslářová
55Doubek BPHLída Voslářová
66Třebovle KOMarkéta Dvořáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Měcholupy ABKateřina Aulická
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
33Lány RAMiroslav Brtna
44Zásmuky KOKarel Novák
55Nové Jirny PHLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bulánka KOPetr Starý
22Klučov MŽ B, SŽ, D, muži BKOZdeněk Měřička
33Ovčáry přípravka, ml. žáci CKOGabriela Hovorková
44Kšely MŽ, SŽ, D, Ž, MKOLída Voslářová
55Lány Mladší starsi žáci RAMiroslav Brtna
66Horní Kruty KOjarda
77Zásmuky starší žáciKOLída Voslářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.