Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo VČHL Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPALeoš Kříž
23Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
34Sněžné RKPetr Jirásek
45Černčice NAVeronika Borůvková
56Dubenec TUVeronika Borůvková
67Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
78Roudnice HKVeronika Borůvková
89Bystřec AUOVeronika Borůvková
910Trnov RKVeronika Borůvková
1011Pšánky HKVeronika Borůvková
1112Myštěves HKVeronika Borůvková
1213Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1314Zderaz ACRVeronika Borůvková
1415Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1516Houdkovice RKLukáš Žid
1617Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1718Bašnice JCVeronika Borůvková
1819Záchlumí UOVeronika Borůvková
1920Zderaz CCRJan Tměj
2021Pšánky HKJakub Doskočil
2122Semechnice RKLukáš Žid
2223Černčice NAJakub Šmída
2325Lodín HKDavid Horák
2426Lukavice RKLukáš Vongrej
2540Obrubce MBDavid Velát

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Opočno RKJitka Šimerdová
88Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
99Kostelecká Lhota RKLukáš Žid
1010Semechnice RKLukáš Žid
1111Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
1212Vrbice RKLukáš Žid
1313Houdkovice Rychnov nad KněžnouRKVerča Klapalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.