Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 4. kolo VČHL Kdy: 08. 06. 2019 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 26. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Čeperka NPALeoš Kříž
23Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
34Sněžné RKPetr Jirásek
45Černčice NAVeronika Borůvková
56Dubenec TUVeronika Borůvková
67Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
78Roudnice HKVeronika Borůvková
89Bystřec AUOVeronika Borůvková
910Trnov RKVeronika Borůvková
1011Pšánky HKVeronika Borůvková
1112Myštěves HKVeronika Borůvková
1213Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1314Zderaz ACRVeronika Borůvková
1415Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1516Houdkovice RKLukáš Žid
1617Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1718Bašnice JCVeronika Borůvková
1819Záchlumí UOVeronika Borůvková
1920Zderaz CCRJan Tměj
2021Pšánky HKJakub Doskočil
2122Semechnice RKLukáš Žid
2223Černčice NAJakub Šmída
2325Lodín HKDavid Horák
2426Lukavice RKLukáš Vongrej
2540Obrubce MBDavid vlát

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Letohrad - Orlice UOVeronika Borůvková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Opočno RKJitka Šimerdová
88Renmotor Jinolice RenmotorJCEliška Rosůlková
99Kostelecká Lhota RKLukáš Žid
1010Semechnice RKLukáš Žid
1111Hrobice PAMarkéta Nešetřilová
1212Vrbice RKLukáš Žid
1313Houdkovice Rychnov nad KněžnouRKVerča Klapalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.