Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vepříkov - noční Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Jaroslav Adamec Telefon:  602959089
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vepříkov HBJakub Heřmánek
22Pohled HBJakub Vašíček
33Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
44Česká Bělá HBMilan Kubát
55Srch PALeoš Panchártek
66Světlá nad Sázavou "A"HBPavel Čihák
77Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
88Petrovice HBJakub Heřmánek
910Květinov HBMartin Bárta
1011Lučice HBJan Prchal
1112Studnice CRVojtěch Vašek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
22Pohled HBJakub Vašíček
33Herálec HBMíša Janoušková
44Světlá nad Sázavou HBKarolína Nedělková
55Lučice HBJan Prchal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vepříkov HBSDHVepříkov
22Pohled HBJakub Vašíček
33Lučice HBJan Prchal
44Herálec HBMíša Janoušková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.