Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ Kdy: 19. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr Telefon:  +420 482 428 601
Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00 Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJMartin Ondra
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Štrbice TPika
44Trnava TRPavel Hnízdil
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Dolní Měcholupy Rohovládova BěláABKuba Bažant
77Košťálov SMTomáš Tulach
88Chrášťany  LTHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Trnov RKdavid rohlena
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1313Jílové u Držkova JNTomáš Tulach
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Germany ( Německo ) Team Zella-Martínek z Dubence
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Krásná Ves MBJan Macoun
2626Březová LIJirka Havlík
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Malá Skála JNRadek Havelka
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov TRVašek Maderák
3838Zeměchy LNLeoš Matyáš
3939Mělník BlataMERadek Svoboda
4040Lhenice TPLenka Vaicová
4141Břehy MBPetr Zavrtálek
4242Germany ( Německo ) Team Zella-Aleš Šrytr
4343Jeřmanice LIJan Kühnel
4444Novosedly STBohuslav Chval
4545Líchovy PBMarek Janoušek
4648Velké Hamry JNJan Hloucal
4760Pšánky HKJakub Doskočil

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMTomáš Tulach
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Sloup PZBaďa
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1112Nové Dvory LTJirka Šimek
1213Jeřmanice LIJan Kühnel
1314Holice PAVeronika Janusová
1415Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1516Břehy MBHana Prokurátová
1617Myštěves HKVeronika Borůvková
1718Dolní Měcholupy Rohovládova BěláABnepřihlášen
1827Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.