Košťálov 2018 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 05. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 09:00
Konec rezervace: 05. 05. 2018 09:00
Začátek tipování:  05. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-9646.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semily I. ASMMarek Vrtilka
22Bozkov SMkarel Čermák
33Semily BítouchovSMPavla Stehlikova
44Kundratice SMPavla Stehlikova
55Semily svojekSMEva Havlová
66Vysoké nad Jizerou SMZbyněk Lukeš
77Mříčná SMMichal Holec
88Semily I. BSMMarek Vrtilka
99Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
1010Jilemnice Studenec "A"SMPavla Stehlikova
1111Jilemnice Vítkovice v KrkonošíchSMPavla Stehlikova
1212Jilemnice Studenec "B"SMPavla Stehlikova
1313Nedaříž SMAdéla Patková
1414Chuchelna ASMDavid Hošek
1515Roprachtice SMkarel Čermák
1616Semily PodmokliceSMPavla Stehlikova
1717Víchová nad Jizerou SMPavla Stehlikova
1818Košov Rváčov-KošovSMKuba
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semily Bítouchov "A"SMPavla Stehlikova
22Bozkov SMkarel Čermák
33Vysoké nad Jizerou SMZbyněk Lukeš
44Semily Bítouchov "B"SMPavla Stehlikova
55Mříčná Mříčná ASMMichal Holec
66Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
77Semily I.SMMarek Vrtilka
88Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
99Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1010Semily BěláSMPavla Stehlikova
1111Mříčná Mříčná BSMMichal Holec
1212Jilemnice Vítkovice v KrkonošíchSMPavla Stehlikova
1313Nedaříž SMAdéla Patková
1414Chuchelna ASMDavid Hošek
1515Roprachtice SMkarel Čermák
1616Kundratice SMPavla Stehlikova
1717Semily PodmokliceSMPavla Stehlikova
1818Semily svojekSMEva Havlová
1919Víchová nad Jizerou SMPavla Stehlikova
2020Košov Rváčov-KošovSMKuba
2121Podmoklice "B"SMPavla Stehlikova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/21 Areál SDH Vřesina, 5.Ročník nočního poháru SDH Vřesina a 13.kolo NHHL
-
2018/09/21 Dolní Bečva, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2018/09/21 Trnávka,hřiště vedle hasičárny, Noční soutěž, požární útok 2B
-
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga