Košťálov 2018 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 05. 05. 2018 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 09:00
Konec rezervace: 05. 05. 2018 09:00
Začátek tipování:  05. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 05. 05. 2018 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-9646.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semily I. ASMMarek Vrtilka
22Bozkov SMkarel Čermák
33Semily BítouchovSMPavla Stehlikova
44Kundratice SMPavla Stehlikova
55Semily svojekSMEva Havlová
66Vysoké nad Jizerou SMZbyněk Lukeš
77Mříčná SMMichal Holec
88Semily I. BSMMarek Vrtilka
99Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
1010Jilemnice Studenec "A"SMPavla Stehlikova
1111Jilemnice Vítkovice v KrkonošíchSMPavla Stehlikova
1212Jilemnice Studenec "B"SMPavla Stehlikova
1313Nedaříž SMAdéla Patková
1414Chuchelna ASMDavid Hošek
1515Roprachtice SMkarel Čermák
1616Semily PodmokliceSMPavla Stehlikova
1717Víchová nad Jizerou SMPavla Stehlikova
1818Košov Rváčov-KošovSMKuba
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Semily Bítouchov "A"SMPavla Stehlikova
22Bozkov SMkarel Čermák
33Vysoké nad Jizerou SMZbyněk Lukeš
44Semily Bítouchov "B"SMPavla Stehlikova
55Mříčná Mříčná ASMMichal Holec
66Košťálov "A"SMPavla Stehlikova
77Semily I.SMMarek Vrtilka
88Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
99Košťálov "B"SMPavla Stehlikova
1010Semily BěláSMPavla Stehlikova
1111Mříčná Mříčná BSMMichal Holec
1212Jilemnice Vítkovice v KrkonošíchSMPavla Stehlikova
1313Nedaříž SMAdéla Patková
1414Chuchelna ASMDavid Hošek
1515Roprachtice SMkarel Čermák
1616Kundratice SMPavla Stehlikova
1717Semily PodmokliceSMPavla Stehlikova
1818Semily svojekSMEva Havlová
1919Víchová nad Jizerou SMPavla Stehlikova
2020Košov Rváčov-KošovSMKuba
2121Podmoklice "B"SMPavla Stehlikova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,3016,4216,422015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5616,5216,562015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Kosmonosy MB16,3716,7516,752015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Tatobity Bity sportSM16,8417,0717,072015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Libuň JC17,3417,4117,412015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Košťálov SM17,1917,7217,722015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Malá Skála JN16,8817,7717,772015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Dneboh MB18,0016,9118,002015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Jirkov JN17,7018,1118,112015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Pšánky HK17,4818,3518,352015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  Jílové u Držkova JN17,1518,5518,552015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Krásná Ves MB18,4218,6618,662015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13.  Benešov u Semil SM18,6918,4718,692015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14.  Dobšín MB19,0118,4819,012015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15.  Karlinky LI19,2818,5719,282015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
16.  Loukov MB20,4820,2420,482015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
17.  Úmyslovice NB19,8723,4123,412015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
18.  Mříčná SM28,4129,3229,322015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
19.  Jeřmanice LI40,5339,2940,532015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
20.  Veselá MBNPNPNP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
21.  Podůlší BéčkoJC18,11NPNP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
22.  Sychrov MB18,7718,74NP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
23.  Myštěves HKNPNPNP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB16,8517,2717,272015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
2.  Benešov u Semil SM17,5817,2917,582015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
3.  Radimovice LI18,2218,1218,222015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
4.  Těpeře JN18,3617,7318,362015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
5.  Libuň JC18,3118,4418,442015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
6.  Sychrov MB18,2718,4518,452015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
7.  Bratříkov JN18,8217,7618,822015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
8.  Košťálov SM19,0416,8819,042015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
9.  Huť JN18,5219,3619,362015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
10.  Malá Skála BéčkoJN17,7620,7720,772015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
11.  Borovice MB17,5521,9621,962015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
12.  Myštěves HK25,7226,5426,542015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
13.  Karlinky LINP26,76NP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
14.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
15.  Jeřmanice LINP18,86NP2015/09/20 Útok,sklopka 2xB super úzké 38
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga