Košťálov 2020 - Košťálovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dneboh MB 16,77 16,53 16,77
2.  Renmotor Jinolice JC 16,85 16,16 16,85
3.  Frýdštejn JN 17,03 16,45 17,03
4.  Olešnice SM 17,84 17,84 17,66
5.  Kamenice Dobšín MB 17,91 17,01 17,91
6.  Sychrov MB 18,03 18,03 17,28
7.  Zlatá Olešnice JN 18,27 18,27 17,16
8.  Hradčany LI 18,54 18,54 18,32
9.  Bechov MB 18,98 18,69 18,98
10.  Benešov u Semil SM 19,24 19,24 18,89
11.  Jirkov B JN 19,49 19,49 18,35
12.  Myštěves HK 19,59 19,59 17,59
13.  Krásná Ves MB 19,64 18,33 19,64
14.  Jirkov JN 19,66 19,05 19,66
15.  Dubenec TU 19,73 19,73 16,95
16.  Bukovina u Čisté SM 22,61 22,61 19,71
17.  Brada Rybníček JC 27,52 27,52 26,52
18.  Žehrov MB NP NP NP
18.  Karlinky LI NP NP NP
18.  Desná III SY NP NP NP
18.  Břehy MB NP NP NP
18.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
18.  Tatobity SM NP NP NP
18.  Obrubce MB NP NP NP
18.  Velké Hamry JN NP NP NP
18.  Košťálov SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychrov MB 17,29 17,00 17,29
2.  Kosmonosy MB 17,45 17,40 17,45
3.  Veselá SM 17,55 17,55 17,12
4.  Ploukonice SM 17,59 17,08 17,59
5.  Bratříkov JN 18,07 17,59 18,07
6.  Katusice MB 18,19 18,19 17,63
7.  Pěnčín JN 18,26 18,26 17,59
8.  Jeřmanice LI 18,38 18,38 18,08
9.  Krásná Ves MB 19,54 19,54 19,35
10.  Košťálov SM 20,92 20,92 18,77
11.  Mříčná SM 22,53 22,53 21,46
12.  Sychrov OLE MB 22,57 22,57 17,92
13.  Malá Skála Béčko JN 28,51 28,51 27,77
14.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
14.  Břehy MB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Sychrov MB17,0017,2917,292020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Malá Skála Béčko JN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Kosmonosy MB17,4017,4517,452020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Sychrov A MB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Veselá SM17,5517,1217,552020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Ploukonice SM17,0817,5917,592020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Sychrov A MB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bratříkov JN17,5918,0718,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Katusice MB18,1917,6318,192020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Pěnčín JN18,2617,5918,262020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Jeřmanice LI18,3818,0818,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Olešnice - Muži

17,84https://youtu.be/XVrLgnHBIX4 Tomáš Hajlich

Obrubce - Muži

NPhttps://youtu.be/cdLoOZ-7Bzk Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
Kdy Kde Liga


Komentáře