Ústrašice (koná se v Želči) 2018 - O pohár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Radek Bubník
Telefon:  608122782
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Mercer

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Šipoun PT 16,65 16,60 16,65
2.  Krotějov Sport TA 16,86 16,86 16,07
3.  Stoklasná Lhota TA 16,98 16,52 16,98
4.  Zdislavice BN 17,03 16,83 17,03
5.  Žďár JH 17,09 17,01 17,09
6.  Chotěmice TA 17,12 17,12 16,67
7.  Ústrašice B TA 17,36 17,19 17,36
8.  Kamenice nad Lipou PE 17,44 16,94 17,44
9.  Jaronice CB 17,59 17,31 17,59
10.  Slapy TA 17,63 17,43 17,63
10.  Dobronice u Chýnova TA 17,63 16,84 17,63
12.  Řepeč TA 17,76 17,76 17,40
13.  Rybova Lhota TA 17,85 17,85 17,84
14.  Skrýchov u Malšic TA 17,90 17,75 17,90
15. Výsledek se nepočítá do ligy  Žirovnice PE 17,95 17,95 17,93
16.  Drunče JH 17,98 17,08 17,98
17.  Chýnov TA 18,15 18,15 18,14
18.  Český Rudolec JH 18,22 18,22 18,21
19.  Kozmice TA 18,24 18,24 17,83
20.  Bohdalín PE 18,56 17,08 18,56
21.  Želeč TA 18,57 18,57 17,87
22.  Zhoř u Tábora TA 18,85 18,85 18,09
23.  Strmilov JH 19,20 18,16 19,20
24.  Tučapy A TA 19,79 19,79 19,24
25.  Božejovice TA 19,98 19,68 19,98
26.  Nová Ves u Chýnova TA 26,71 26,50 26,71
27.  Choustník TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slapy TA 17,65 17,65 17,37
2.  Chotěmice TA 17,69 17,69 17,57
3.  Dvorce A TA 17,73 17,73 16,27
4.  Nová Včelnice JH 18,29 17,55 18,29
5.  Ústrašice TA 18,51 17,27 18,51
6.  Kamenice nad Lipou PE 18,56 18,27 18,56
7.  Dvorce B TA 18,66 18,66 18,65
8.  Zhoř u Tábora TA 19,15 19,15 18,41
9.  Lom TA 19,24 17,65 19,24
10.  Bezděčín TA 19,78 19,76 19,78
11.  Chrbonín TA 20,18 20,18 18,50
12.  Drhovice TA 20,44 20,44 20,39
13.  Smrkov TA 21,17 18,79 21,17
14.  Kozmice TA 23,89 20,82 23,89
15.  Želeč TA 25,94 20,32 25,94

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Svaté Pole PB 16,57 15,85 16,57
2.  Tučapy TA 17,72 17,72 17,26
3.  Želeč TA 17,87 17,17 17,87
4.  Lom TA 17,98 17,98 17,74
5.  Dvorce TA 19,74 19,28 19,74
6.  Maršov TA 24,87 24,83 24,87
7.  Slapy C TA 43,29 43,29 17,50
8.  Slapy D TA NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 14,38 14,38 14,38
2.  Zdislavice BN 15,34 15,34 15,13
3.  Stoklasná Lhota TA 15,74 15,74 15,74
4.  Ústrašice B TA 17,88 NP NP
5.  Chotěmice TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře