Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: zámeček (Buková) Kdy: 07. 09. 2019 10:00
Kontakt:   sdh.bernartice@seznam.cz Telefon:  728254022
Začátek rezervace: 07. 08. 2019 18:00 Konec rezervace: 07. 09. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bernartice mužiJEJan Urban
22Široká Niva BRAntonín
33Leskovec nad Moravicí BRErika Jelínková
44Vrbno pod Pradědem BRJendelín Urban
55Velké Kunětice JERoman Varga
66Suchá Rudná BRMartina Hanzlíková
77Bílý Potok JEJiří Urban
88Zátor BRMartin Suhaj
99Lipová-lázně JEMilan Smékal
1010Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1111Karlovice BRMartina Hanzlíková
1212Stará Ves BRJíří Skopal
1313Břidličná BRJíří Skopal
1414Široký Brod Muži BJERoman Muzikant
1515Janovice BRJíří Skopal
1616Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Široká Niva BRAntonín
22Karlovice BRMartina Hanzlíková
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Vrbno pod Pradědem BRJendelín Urban
55Leskovec nad Moravicí BRErika Jelínková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.