Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 3. kolo VČHL Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 20:00 Konec rezervace: 01. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
24Moravany PAPatrik Serbousek
35Černčice NAVeronika Borůvková
46Dubenec TUVeronika Borůvková
57Renmotor Jinolice RenmotorJCVeronika Borůvková
68Roudnice HKVeronika Borůvková
79Bystřec AUOVeronika Borůvková
810Trnov RKVeronika Borůvková
911Pšánky HKVeronika Borůvková
1012Myštěves HKVeronika Borůvková
1113Letohrad - Jeleni Kunčice BUOVeronika Borůvková
1214Zderaz ACRVeronika Borůvková
1315Letohrad - Jeleni Kunčice DUOVeronika Borůvková
1416Hrabišín SURoman Jírů
1517Letohrad - Jeleni JeleniUOVeronika Borůvková
1618Bašnice JCVeronika Borůvková
1719Záchlumí UOVeronika Borůvková
1820Lanšperk UOpetr
1921Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2022Dlouhoňovice UOMartin Hynek
2123Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2224Černovír UOMatouš Zachař
2325Bošín UOFerda
2426Česká Rybná UOPetr Jirásek
2527Zderaz CCRJan Tměj

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Jeleni Orlice UOVeronika Borůvková
22Myštěves  HKVeronika Borůvková
33Dlouhá Ves  RKVeronika Borůvková
44Nepomuky  UOVeronika Borůvková
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Trnov  RKVeronika Borůvková
77Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
88Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
99Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1010Dlouhoňovice UOMartin Hynek
1111Katusice MBDenisa Boháčková
1212Hrobice ExplosiaPAKateřina Menšlová
1313Mistrovice UORomana Dolečková
1414Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Benešov u SemilSM
25. 09. Česká BěláHB
25. 09. Horšovský Týn, Městský stadionDO
25. 09. BořitovBK
25. 09. MarkvarecJH
25. 09. TopolanyVY
25. 09. Chodová Planá, pivovarTC
25. 09. Hasičský areál ČastohosticeTR
25. 09. Poděvousy Fotbalové hřištěDO
25. 09. SDH PloukoniceSM
25. 09. NasobůrkyOL
25. 09. Police - zámecký areálTR
26. 09. RadimoviceLI
26. 09. !!!PŘELOŽENO!!! SuchoniceOL
26. 09. PloukoniceSM
02. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
09. 10. Zdislavice návesKM
09. 10. PODHRADNI LHOTAKM
09. 10. Kostelany hřištěKM
16. 10. VéskyUH
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
11. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.