Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O černého výra Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 06. 2018 21:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Černovír UOMartin Valda
22Černovír Starý Waliszow UOMartin Valda
33Záchlumí UOJan Divíšek
45Nekoř UOOndrej Kavalek
56Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
67Nepomuky UOLukáš Lešikar
78Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
89Knapovec UOMilan
910Dolní Čermná UOMartin Prachař
1011Králíky UODaniel Brzák
1112Přívrat UOIvoš Vencl
1213Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1315Lukavice UOJosef Lehký
1416Dlouhoňovice UOMartin Hynek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOMartin Valda
22Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
33Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
44Černovír UOMartin Valda
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
68Dlouhoňovice UOMartin Hynek
714Nekoř UOBarbora Schmidtová
815Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.