Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vyhlášení Boleslavského poháru Kdy: 07. 10. 2017 19:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 10. 2017 07:00 Konec rezervace: 05. 10. 2017 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bakov nad Jizerou 10MBJan Kertész
22Obruby 12 místMBDalibor Musil
33Bechov 7 místMBTadeáš Odstrčilík
44Březno 10 místMBVáclav Horák
55Plazy 8místMBZdeněk Tůma
66Dlouhá Lhota 15 místMBNikola Šnýdrová
77Smilovice 3 místaMBKamila Antošková
88Dlouhá Lhota 15 místMBNikola Šnýdrová
99Hrdlořezy 7 místMBKuba Nýč
1010Chotětov 6MBVlastimil Weber
1111Kosořice 12MBMartina Hrušková
1212Doubravička 15MBMartina Hrušková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Veselá 18 místMBzdenka Česáková
22Bechov 7 místMBTadeáš Odstrčilík
33ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 12 místMBNikola Doležalová
44Březno 7 místMBVáclav Horák
55Plazy 8 místMBZdeněk Tůma
66Dlouhá Lhota 10 místMBNikola Šnýdrová
77Vinec 10 místMBJana Vrabcova
88Smilovice 7 místMBKamila Antošková
99Chotětov 5MBVlastimil Weber
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.